Close

Прикольні побажання дівчині спокійної ночі у прозі

Прикольні побажання спокійної ночі для дівчини – хороший подарунок від наших авторів для ваших коханих. Портал Vitannya.com – завжди ваш кращий вибір.

Доброї ночі! солодких снів! засинай, моя любов! нехай у сні тобі присниться те, що вранці відбудеться. а тепер ти відпочивай і сил набирай!

Спокійної ночі! Бажаю тобі як слід виспатися, адже це найголовніше. І прокинутися завтра з бадьорістю і у відмінному настрої! Звичайно, можна побажати і солодких снів, і всього іншого, але найголовніше – це виспатися і відпочити!

Послухай, моя принцеса, прекрасну казку, яку я розповім тобі на ніч. Жив був простий хлопець з самої звичайної сім’ї, його батьки дуже любили один одного і він, дивлячись на них, з дитинства мріяв знайти собі такі ж стосунки. Він уявляв себе дорослим успішним бізнесменом, а поруч з собою добру і гарну жінку, яка виховує маленьких шибеників. Коли я познайомився з тобою, то одразу згадав ці мрії і зрозумів, що ти та сама моя фантазія. І кожну ніч я лягаю спати з думками про тебе! Коли-небудь у нас буду маленькі карапузи, а зараз… Лягай спати і подивися гарний сон! Добраніч, моя маленька!

Добраніч тобі, моя солодка цукерка. Набирайся сил для нового дня, адже завтра ти знову будеш зводити мене з розуму. Нехай твій сон буде легким, прекрасним і веселим, як літня хмарка, як ти, моя кохана.

Я прийду до тебе уві сні… А коли ти прокинешся, мої гарячі поцілунки будуть ніжно остигати на твоїх губах…

Прикольні побажання дівчині спокійної ночі у прозі

Вже на нічний дошці розставлені шахові фігури зірок, чарівна партія почалася. Сьогодні сон грає проти мрії, і в цій партії переплітаються казкові моменти нашого життя. Бажаю тобі, кохана, побачити всі ці моменти у своїх сновидіннях, а в грі нехай переможе мрія, щоб стати реальністю.

Найбільш тобі солодких, ніжних, красивих, незабутніх, найприємніших, смачних, незвичайних, екстравагантних, екстремальних, шикарних, шалених, крутих, м’яких, пухнастих… а ще ажурних, кришталевих, барвистих, мармеладових, шоколадних і еротичних СНІВ!!!

Якщо ти ще не хочеш побажати мені доброї ночі, я тебе опережу, смс-ку загружу…

Кохана, хай ніч осяває вогниками зірок твій сон, адже в ньому буду я, твій казковий принц, буду охороняти тебе, буду любити так само, як наяву.

Так як ти, напевно, вже лягаєш спати, то я замовив двох кажанів — охороняти твій сон, я попросила примар заспівати тобі колискову і вмовила Дракулу тихенько поцілувати тебе біля шиї. Спокійної ночі.

Добраніч і хай тобі присниться шоколадне королівство. І не забудь спробувати шоколадний паркан і випити з молочної річки.