Close

Побажання хлопцеві добраніч своїми словами

Найбільш урочисті і душевні побажання своїми словами добраніч для хлопця тільки у нас на Vitannya.com. Красива і оригінальна проза від наших авторів не залишить байдужим ні одного хлопця.

Побажання Спокійної ночі: дівчині, жінці, чоловікові

Побажання хлопцеві: доброго ранку, доброго дня

Прожитий день черговий, пройдений маленький шлях, підведені підсумки, саме час відкинути суєту буднів і прийняти своїм серцем прохолоду і солодкість наступаючої ночі. Вечір, як справжній художник, написав постіллю бежевою і сірої картину спокою. Все в природі закликає нас відкинути суєту, і заглибитися в легені думки відпочинку. Як шкода, що такий чудовий і прекрасний сутінковий час, я не маю можливості бути поруч з тобою, коханий мій, рідний чоловік. Шкода, що не можу доторкнутися до твого волосся, поцілувати тебе і побажати на вушко добраніч і солодких, самих гарних снів, але я відправляю тобі це послання, а разом з ним всю свою любов, все своє почуття ніжності до тебе. Я подумки, душею, кожну мить поруч з тобою, оберігаючи тебе, своїми жіночими чарами від будь-яких негараздів. Спокійної ночі, приємної ночі, мирної ночі тобі!

Коханий! Я ніколи не хвилююся за твій нічний відпочинок. Адже я знаю напевно, що його ретельно оберігають. Хто саме? Світила на нічному небі ясний місяць і яскраві зірочки. Та й ангел-охоронець завжди знаходиться поблизу, дивиться на тебе з нічного неба і стежить за нічним спокоєм. А я просто хочу тобі розповісти про свою любов. Добраніч, малюк, спи солодко й безтурботно, як маленька дитина. Цілу.

Мій солодкий, мій любий, мій дорогий, бажаю тобі спокійної ночі. Хай сон твій буде кріпимо і казковим, нехай він наповнить тебе новими силами, бадьорістю і великим ентузіазмом. Бажаю з ранку встати з тієї ноги, зарядитися позитивним настроєм та незламним бажанням перевертати гори.

Після денної суєти ніч принесе тобі, коханий, чарівні сни, де ми будемо разом, де відпочине твоя душа. А завтрашній день зустріне тебе окриленими надіями і радісним натхненням.

Твої губи просто тануть в моїх устах, ти, наче райський шоколад, посипаний солодким мигдалем, оповитий найніжнішої кокосовою стружкою!

Побажання хлопцеві добраніч своїми словами

Заснув все місто і ти, коханий, спати лягай. Засинаючи, уявляй мене, як я ніжно гладжу тебе по обличчю й цілу твої губи, як я обіймаю тебе і легенько покусываю за вушко! Повір, скоро все це відбудеться наяву, я мрію про це!

Милий мій, лише закриєш очі, і нічне диво здійсниться. Я прийду в твої сни і наповню їх яскравими фарбами і ніжними почуттями. А вранці ми зустрінемося наяву, і все повториться.

Викинь з голови всі проблеми минулого дня. Добраніч… Побачиш уві сні мене…