Close

Короткі побажання чоловікові добраніч своїми словами

Найкращі короткі побажання спокійної ночі для чоловіка зібрані на нашому сайті Vitannya.com. Ми точно знаємо як зробити ваш вечір незабутнім.

Побажання Спокійної ночі: дівчині, хлопцю, жінці

Побажання чоловікові: доброго ранку, доброго дня

Я хочу щоб ця ніч, спустила у твого ліжечка один край веселки і як на ескалаторі підняло, і показало із висока наші земні краси.

Ніжно шепочу твоє ім’я і бажаю тобі добраніч, моя доленосна радість!

Так сумую за твої нічним розповідями, по твоїх пестощів і поцілунків! Сьогодні ти спиш один, але ти не один тому, що всі мої почуття і думки поруч з тобою! Спокійної нічки, коханий!

Засинай під теплою ковдрою, наче в обіймах рідної людини. Нехай сон присниться самий добрий і солодкий, зітре всі проблеми і турботи. Набирайся сил до ранку…

Нехай моє побажання спокійної ночі, як теплу ковдрочку дасть забутися солодким сном!

Короткі побажання чоловікові добраніч своїми словами

Доброї ночі, коханий! Хочу тобі наснитися, а ти в свою чергу обіцяй, що будеш головним героєм мого красивого, романтичного і незвичайного сну!

На небо визирнув місяць, а це означає, що ніч відкриває перед тобою своє меню. Обов’язково замов порцію гарних снів, на закуску візьми спокій і умиротворення, а на десерт побалуй себе приємними фантазіями. Доброї ночі, мій дорогий.

Нехай промені місячного світла приведуть твої сновидінні на галявину казок… На галявину, де збуваються самі дорогі мрії…

Заривайте скоріше в теплу ковдру і чекай мене у своєму сні – я буду такою, як ти хочеш!)

Засинай, спокійної ночі! Навіть якщо спати не хочеш – оченята закривай… Відпочинок людям потрібен дуже, після важких буднів. Після яскравих вражень і хвилюючих подій. Кожна клітинка тіла хоче відпочити. А для цього потрібно просто закрити очі і відправиться в дивовижне царство снів! Спи солодко!

Коханий, ніч вже посіяла свої зоряні зернятка, які ось-ось зійде казковими сонними квітами. Швидше закривай очі і разом з потоком мрій вирушай на цю квіткову галявину снів, щоб зустріти там мене і разом вдихати п’янкий аромат мрії.

Коханий, хочу, щоб цієї ночі тебе охопило почуття приємною, легкою радості. І зовсім не важливо, що тобі присниться, найголовніше, щоб ти мав щастя! Солодких тобі снів!

Безмежно вдячна тобі за сьогоднішній день! Ти розбавив сірі будні яскравою плямою. Наша зустріч була немов ковток свіжого повітря. Тепер добре відпочинь, виспися, щоб завтра знову в бій! Спокійної ночі!

Рідна стежка райдужних снів цієї ночі, приведе тебе в безмежну даль, в якій казкові фантазії стають доброю реальністю. Доброї ночі.

Нехай ніч не шкодує фарб для твоїх снів, а спокій додасть нових сил.

Побажати чоловікові добраніч коротко своїми словами

Спокійної тобі ночі, мій еталон чоловічої привабливості! Я знаю, що вранці тобі належить втілити в життя безліч планів, тому бажаю виспатися як слід і запастися енергією сьогоднішньої вночі. Нехай твоє перебування в царстві сну буде тихим і глибоким, а пробудження легким!

Сонне царство вже чекає на тебе, мій любий! Бажаю тобі захоплюючих снів до ранку!

Сьогодні було добре, а завтра буде ще краще! Добраніч, любий!

Доброю, лагідною і ніжною ночі тобі, моя велика любов! Нехай мої теплі, чуттєві обійми стануть найкращим ковдрою, а захоплення і ніжність будуть зберігати чарівний сон, відроджуючи у ньому фантазії, які з ранку здатні окрилити і перетворитися в реальність!

Добраніч, мій дорогий і солодкий. Нехай цієї ночі до тебе прийде дивний сон, який понесе тебе в країну мрій та заповітних мрій, у світ героичных фантастичних подвигів і звершень. Бажаю виспатися і прокинутися з гарним настроєм, залишити почуття ліні в ліжку і відправитися підкорювати цей світ.