Close

Короткі смішні привітання на весілля

Весілля – це радісна подія, яка відзначає початок нового етапу у житті молодої пари. Коли настане час поздоровити молодят, багато людей шукають оригінальні та смішні способи висловити свої побажання їхньому майбутньому. У цій статті ми зібрали купу унікальних та смішних привітань на весілля, які точно приколють молодят та зроблять цей день ще веселішим.

Смішні привітання на весілля

Любі наречені, вітаємо вас з початком гонки на довгу дистанцію під назвою “шлюб”. Бажаємо вам завжди фінішувати разом та перемагати у всіх етапах життя!
Ми хотіли б побажати вам любов, злагоду і вічний шепіт солодких слів. Також бажаємо, щоб ваш шлюб був таким же міцним, як ваші телефонні паролі!
Вітаємо вас з першим кроком на шляху до кінця романтики і початку невтомної боротьби за дистанцію до вашої спільної пенсії!
Молодята, бережіть своїй шлюб від дрібних непорозумінь. Пам’ятайте, що краще поділити піцу на дві частини, ніж на пів.
Нехай ваш шлюб буде як річка: спокійна на поверхні, але наповнена пригодами під водою. Бажаємо вам багато риболовецьких похідів!
Молодятам, пам’ятайте, що тайна успішного шлюбу полягає в двох словах – “так, дорога”. Але не забувайте питати, куди саме вам потрібно їхати!
Любі наречені, нехай ваш шлюб буде таким же яскравим і незабутнім, як перший укус часничного гірчицею! Бажаємо вам смачних пригод у житті!
Ми вітаємо вас з об’єднанням двох сімей та сподіваємося, що ваш шлюб буде таким же міцним, як з’єднання кабелів під коврами.
Молодята, нехай ваш шлюб буде таким щасливим, як піца з улюбленими топінгами, яку ви можете ділити один з одним. Бажаємо вам безлічі смачних моментів разом!
Вітаємо вас з днем, коли ви обміняли свободу на блискуче кільце та безмежну щастя. Бажаємо вам завжди знати, де зберігається дистанційний пульт від телевізора!
Молодятам, нехай ваш шлюб буде таким веселим, як караоке в неділю вранці та таким тривалим, як незакінчена серіалізація вашого улюбленого шоу!
Любі наречені, вітаємо з днем, коли ви стали “ми”. Бажаємо вам подорожей, які будуть такі ж захоплюючими, як пошук далекого пульсара в галактиці!
Молодята, бажаємо вам шаленої любові, яка ростиме так само швидко, як кількість невідповідних пляшок у вашому холодильнику!
Вітаємо з весіллям, де ваші мрії стають реальністю. Нехай ваш шлюб буде таким же дивовижним, як з’явлення нової серії вашого улюбленого серіалу!
Молодятам, бажаємо, щоб ваш шлюб був таким солодким, як перша ложка десерту, і таким гострим, як перший крик на пікантному соусі!