Close

Щирі привітання мужчині з днем народження своїми словами, українською мовою

Красиві привітання з днем народження для мужчини тільки у нас на порталі Vitannya.com. Побажання від наших авторів – це кращий спосіб привітати будь-якого мужчину.

У День народження щиро вітаю тебе. Бажаю щастя. Багато, але щоб завжди залишалося місце для приходу нового. Грошей побільше, але і щоб в гаманці залишалося місце на майбутнє. Щоб друзі тобою дорожили, жінки любили, а начальство цінувало!

Побажаю тобі в день народження, мій друг, чоловік дорогий, щоб жив ти життям цікавим. Бажаю, щоб мріяв про незвідане і заборонене, щоб шукав свою істину і знайшов її не дивлячись ні на що. З днем народження!

Привітання мужчині з Днем народження своїми словами: оригінальні побажання у прозі

Привітання мужчині з днем народження у прозі

Вітаю я тебе з днем твого народження! У ювілей дарую тобі успіх та в роботі завзяття. Побажаю тобі, щоб тебе підкорилася доля, щоб ангел тебе оберігав. Нехай тебе гріє моя любов, мій друже!

У день народження бажаю, щоб все було на відмінно. Щоб якщо кар’єра — то успішна, якщо зарплата — то пристойна, якщо друзі, то вірні, якщо родина — то міцна. Якщо коньяк — то з витримкою, якщо автомобіль,- то новий, якщо на відпочинок — то на активний. І нехай птах удачі завжди кружляє біля тебе!

Користуючись нагодою, я хочу побажати тобі, щоб удача стала твоїм вірним супутником, щоб кожна хвилина довгого життя було прекрасна, щоб заповітні бажання скоріше втілювалися, а мрії обов’язково здійснювалися. Я бажаю у долі попутного вітру, гарної погоди, сонячних днів. Нехай тебе високо цінують на роботі, хай в сім’ї панує любов і взаєморозуміння, нехай діти радують своїми успіхами! Хай навколо тебе завжди будуть улюблені люди, нехай в душі буде спокій, а у серці — щастя!

З величезним задоволенням вітаю з днем народження людину чудових душевних якостей, у великому серці якого знайшлося місце для дуже багатьох! Ми, зі святковим настроєм, хочемо побажати довгого і щасливого життя, повного радісних миттєвостей і приємних вражень!

З усього серця вітаю тебе з днем народження. Хочу побажати всього якнайкращого, щоб життя була осяяне щастям і радісними моментами. Нехай чекають попереду дні, повні сонячного світла. Бажаю залишатися таким же стійким, мужнім і сміливим, щоб тобою пишалися твої рідні. Бажаю підкоряти одну вершину за іншою і досягати поставлених цілей. І звичайно ж, бажаю простого сімейного щастя, любові та розуміння.