Close

Офіційне привітання мужчині з днем народження в прозі

Класні привітання з днем народження мужчині тільки на нашому сайті. Сучасна проза від наших авторів – це кращий спосіб привітати іменинника з днем народження.

Прийміть теплі сердечні вітання з днем народження! Від усієї душі бажаю Вам щастя, благополуччя, радості і, звичайно, успіхів у Вашій професійній діяльності. Довгих років Вам життя в мирі та благополуччі!

Шановний (Іван Іванович)! Прийміть наші сердечні вітання з нагоди дня Вашого народження. Від усієї душі бажаємо Вам довгих і щасливих років життя в повному здоров’ї і в оточенні люблячих Вас людей. Цікавих, продуктивних ідей та можливостей для їх втілення, бадьорості духу та відмінного настрою! Ваші професійні та організаторські здібності допомогли створити дружний колектив і досягти успіхів у реалізації різних завдань. Нехай справа, якій Ви віддаєте душевні сили, досвід і знання, приносить радість і бажання нових професійних звершень.

Що побажати людині, у якої все є? Адже ти досяг всього, чого хотів: у тебе відмінна робота, любляча сім’я. Ти самодостатній, реалізувався як професіонал, і цілком успішний. Бажаю, щоб ріка життя і надалі несла тебе рівно і гладко – без дрібних тривог і великих проблем! Щоб кожен прожитий день приносив з собою тільки позитивні емоції, а всі турботи були б в радість. А ще – бажаю величезного, неосяжного щастя, багато-багато сонячних днів, і удачі у всіх починаннях. Зі святом!

Також у нас є: Красиві привітання з днем народження мужчині

На Сході вважають, що чоловік, який дожив до ХХ років, набирається необхідної зрілості і мудрості. Адже до цього часу він вже пізнав і горе, і щастя. Він втрачав близьких людей, і знаходив нових друзів. Він займається тією справою, яка подобається. Він знайшов любов, і навчився слухати своє серце. Так побажаємо ж нашому імениннику, щоб радощів у нього було багато, а бід і втрат – як можна менше! І щоб мудрість його прибувала виключно від позитивних емоцій, з Днем Народження!

Дорогий іменинник! Я хочу побажати Вам того, про що мріють всі люди на планеті. Всі хочуть зберегти активність на довгі роки – я бажаю Вам довголіття і міцного здоров’я! Будь-який з людей не відмовився б від того, щоб займатися улюбленою справою, і щоб воно приносило гідний дохід – щиро бажаю, щоб Ваша робота відмінно оплачувалася, і завжди була вам в радість! Кожна людина хоче бути коханою – я бажаю, щоб Ви завжди були зігріті цим міцним, взаємним почуттям. З Днем Народження!

Офіційні привітання з днем народження мужчині

Шановний наш ювіляре! В цей чудовий свято бажаю, щоб у наступному році Ви змогли: досягти – недосяжного, розтрощити незламна, зберегти – зібране, вкласти – не вкладене, доопрацювати – не доопрацьоване, створити витвір, захопитися – не захопленим, зменшити – погане, залишити – хороше, а примножити – багато! А також: випити – не выпиваемое, вислухати – бажане, прийняти – подароване, і насолоджуватися Днем Народження!