Close

Нові оригінальні привітання з днем народження мужчині своїми словами, українською мовою

Найкращі оригінальні українські привітання з днем народження для мужчини своїми словами тільки у нас на порталі Vitannya.com. Нові побажання від наших авторів – це кращий спосіб привітати справжніх чоловіків.

З днем народження. Хочу побажати завжди залишатися таким чоловіком, яким ти зумів стати: розумним і розсудливим, добрим і чуйним, уважним і впевненим, сміливим й рішучим, наполегливим і невразливим. Бажаю, щоб шлях твоєї діяльності стелився дорогою удачі та успіху, щоб життя твоє текло живим і довгим потічком щастя. Нехай з чотирьох сторін світу дме вітер добрих змін у твою сторону, нехай з цим роком життя додасться здоров’я, наснага, впевненість та особисті перспективи.

Будь коханим і щасливим чоловіком, благородним і гідним джентльменом, відважним і непереможним лицарем. З радісними емоціями та палаючими очима відсвяткуй своє особисте свято! Нехай у цей урочистий день здійсняться будь-які, навіть найвідчайдушніші, бажання! Нехай «старенька», але мудра удача візьме вас за руку і вже більше не відпустить. Хай друзі й рідні завжди приносять лише добрі вісті, а життя тече солодким, нескінченним сиропом!

Що побажати для вас у цей особливий день? Напевно, самого потрібного і кращого! Нехай життя часом нагадує боротьбу, але такому чоловіку, як ви все по плечу! Витримки, сміливості та добробуту у кожному дні! Нехай ваші принципи будуть непохитні, здоров’я міцним, а сили непорушними! З Днем Народження!

День Народження – особлива дата, тому я прошу вас прийняти мої побажання від душі та серця, безоплатно! А бажати я вам буду тільки найкращого, прекрасного і доброго! Адже ви зуміли стати чоловіком не тільки за народженням, але і за духом, а це в наш час велика рідкість! Тому сміливо продовжуйте свій шлях, завжди залишаючись такою ж сміливою, доброю та чуйною людиною!

Вітаю з днем народження! Не буду бажати тобі мати розкішні автомобілі та дома: вони можуть розбитися, зруйнуватися, згоріти. Не буду бажати тобі кохання красуні: вона може зникнути, охолонути, перетворитися на відьму. Не буду бажати тобі молодості і здоров’я: тіло старіє, а роки йдуть. Я побажаю тобі того багатства, яке неможливо зруйнувати і вкрасти, яке завжди залишиться з тобою. Я бажаю тобі мудрості!

У цей святковий день дозвольте нам привітати Вас з надбавкою. Хоч один рок — не найприємніше, що може додатися, але нехай в комплекті з ними виявиться здоров’я, карколомне щастя, Богом посланий добробут і відмінний настрій.

З Днем народження! Хоч ти й не архітектор, але бажаю тобі побудувати красиве життя. Нехай у тебе буде солодка доля, яка ощасливить тебе. Повної гармонії тобі і удачі в житті. Добивайся мети, рухайся вперед і мрій. Нехай незважаючи ні на що, все у тебе буде чудово.