Close

Гарні побажання хлопцеві спокійної ночі у прозі

Завжди тільки самі гарні побажання спокійної ночі для хлопця тільки на Vitannya.com. Побажання від наших кращих авторів – приємний спосіб порадувати хлопця.

Побажання Спокійної ночі: дівчині, жінці, чоловікові

Побажання хлопцеві: доброго ранку, доброго дня

Мій дорогий! Сьогодні був дуже важкий день, але його прикрасила наша вечірня зустріч. Ось я сиджу вдома і все думаю про тебе. Ти завжди стоїш перед моїми очима. Свою велику любов хочу вкласти в це побажання для мого коханого хлопця. Спасибі тобі, що ти даруєш мені свою радість і посмішку. Бажаю тобі, щоб скоріше заснув, бачив тільки приємні мрії, щоб ти міг з легкістю ховатися від проблем своїм теплим ковдрою, і вони тебе не турбували. Але не поринай тільки світ бажань, а прокидаючись щоранку дивись у вікно і усміхайся новому дню, в якому ти з легкістю можеш втілити всі ті, про що мрієш. Завтрашній день дасть тобі багато можливостей змінити життя. Будь таким же відкритим і життєрадісним.

Мій коханий, хай ця ніч буде сповнена чудових снів! Нехай до самого ранку твій сон буде безтурботним, мирним і солодким, адже ти повинен насолоджуватися кожною миттю свого відпочинку! Мій любий, пам’ятай навіть уві сні, що я всім серцем люблю тебе!

Я хочу щоб цей сон подарував тобі не забываемую мелодію крапельок щастя на губах… І постелив перед тобою покривало хвилин життя, які ти б хотів прожити двічі…

Ніч опускається на землю, огортає все солодким сном. Коханий, бажаю, щоб твої сновидіння доставили тобі море радості, щастя, наситили натхненням. Відкинь всі тривоги, турботи, просто відпочивай!

Мій солодкий, мій любий, мій дорогий, бажаю тобі спокійної ночі. Хай сон твій буде кріпимо і казковим, нехай він наповнить тебе новими силами, бадьорістю і великим ентузіазмом. Бажаю з ранку встати з тієї ноги, зарядитися позитивним настроєм та незламним бажанням перевертати гори.

Гарні побажання хлопцеві спокійної ночі у прозі

Прекрасна ніч сьогодні, я закриваю газу і бачу твої очі, згадую твоє: “До завтра!”. Ти подарував мені ще один чудесний день! Тобі я дякую від усього серця бажаю сьогодні міцно-міцно заснути, щоб завтра прокинутися з новими ідеями і відмінним настроєм!

Ось тобі від мене загадка: який відеофайл можна скачати з інтернету? Не знаєш? Ну, звичайно ж, сновидіння. До такої фантастики прогрес ще не дійшов. Тому швидше закривай очі і насолоджуйся тим, чого точно не знайдеш в глобальній мережі інтернет. Бажаю тобі доброї ночі. Нехай нічний час буде для тебе таким же приємним, як і перегляд відео на YouTube.

Подивися на нічне небо, коханий, там зірки, підморгуючи таємничим світлом, звуть тебе прекрасне подорож на кораблі сновидінь. Нехай же плавання по хвилях ночі принесе тільки позитивні враження, щоб завтра ти прокинувся з щирою посмішкою і радістю на душі.