Close

Зворушливі поздоровлення з ювілеєм чоловікові у прозі

Зворушливі поздоровлення з ювілеєм для чоловіка від дружини знаходяться на нашому порталі Vitannya.com. Гарні побажання для коханого чоловіка в прекрасних віршах, тільки від наших кращих авторів.

Мій любий і коханий чоловік, ти для мене — найближча людина. Моя опора, мій захист. Бажаю тобі, щоб твої друзі стояли за тебе горою, в твоїй руці завжди була рука люблячої дружини, щоб плани легко здійснювалися, а труднощі долалися!

Улюблений чоловік, з святом народження тебе! Ти — мій неповторний, неперевершений, гаряче улюблений, надійний, вірний, терплячий, уважний, добрий, самий рідний на світі людина! Нехай сьогодні візьме старт виконання всього, про що ти мрієш!

Дорогий мій чоловік, моя опора, мій захисник і кращий друг! Я хочу привітати тебе з днем народження і ще раз сказати, як я вдячна долі, що зустріла тебе! Я бажаю тобі завжди бути таким же гідним прикладом для наших дітей! Я завжди пишаюся і захоплююся тобою!

Рідний мій чоловік, ми з тобою, як дві половинки, і те щастя що ми з тобою змогли створити це дуже цінно. Хочу тобі спокою не давати, бути сильною і залишатися слабкою, хочу тебе своєю любов’ю називати, а життя інакше не має сенсу.

Дорогий, коханий чоловік! Бажаю тобі здоров’я, багатства, щастя! У твоїх справах – успіх! Везіння тобі, добра! Щоб життя твоя, як цукор, солодкою була! З Днем народження!

Зворушливі поздоровлення з ювілеєм чоловікові у прозі

Дорогий чоловік! Вітаю тебе з святом! бажаю, щоб наша любов і наші відносини були найміцнішими, довгими і взаємними до кінця життя! Я тебе дуже люблю!

Діточками всі очікували на Іменини появи цього дива на своєму порозі, яке дасть можливість втілити в життя самі яскраві і найпотаємніші побажання! Цей прагнення отримати чари з плином часу просто випарувалася з наших голів, залишивши по собі непоправної порожнечу! Я хочу побажати тобі, дорогоцінний мій чоловік, щоб у твоїй душі ніколи і ні при яких умовах не зяяла порожнеча і життєва приреченість, нехай справжнє чарівництво просочується в усі твої починання і приносить тільки колосальне задоволення тобі і всім оточуючим! Вітають тебе з ще один роком, нехай кожен наступний буде ще яскравішим та цікавішим попереднього, а твої внутрішні хвилювання будуть мати тільки позитивний підтекст!

З дитинства нам втовкмачували, що любов в стані скріпити двох людей настільки міцно і нетлінно, що жодному з них вже не стане добре без другого! Я кожний день все більше увірую в цю істину і розумію, що мені з тобою, навіть зворушливо буркотливим вранці і невихованим спросоння, шалено пощастило! Ти не просто моя щира і гарантована половинка, ти – по-справжньому найцінніша і відсутня частина моєї душі! Тому в День твого Народження я хочу побажати тобі, щоб твій день завжди починався з самої справжньої і щирої посмішки, а закінчувався тільки в режимі задоволення від життя і самого себе! Нехай ніякі сумі, досади і тим більше засмучення ніколи не зазирають до тебе ні додому, ні на робоче місце!