Close

Веселі привітання з днем народження у прозі

Шукаєш привітання з днем народження з гумором? Тоді ви за адресою. На сайті Vitannya.com велика колекція жартівливих і забавних побажань до дня народження. Твій іменинник оцінить!

Класних пісень і пекучих, запальних танців! Поцілунків і обіймів! Гумору та позитиву! Все тільки для тебе! Нехай дива пречудесні, веселкою впадуть до твоїх ніг! Всіх кольорів і віршів! Щастя, величезного і незвичайного, любові – на всі 100!!

Бажаю, щоб твій холодильник ломився від делікатесів, з крана лився дорогий коньяк, а гаманець тріщав від великих купюр!

Живи, кайфуй, ловила на собі захоплені погляди. Не утрать краси і викликай запаморочення своїм образом і подачею. Відзначай день народження, п’яніючи від щастя і перспектив!

Хай в день народження прилетить чарівник і подарує особистий вертоліт, в якому ти знайдеш сейф, де буде захований рахунок в Швейцарському банку. Хай з неба падає дощ щастя, поваги, любові, терпіння, довголіття, взаєморозуміння, а на білому лімузині приїдуть сьогодні всі самі таємні еротичні бажання.

Від усього серця вітаю з Днем народження! Хай в цей день здійсняться найнеймовірніші мрії! Бажаю на роботу ходити тільки за зарплатою, вихідні проводити з найкращими друзями на скромній дачке на Багамах і кожен відпустку нудитися в швейцарській 5-ти зіркового хатинці в Альпійській елітної глушині.

Вітаю з Днем народження! Ми збилися з ніг, вибираючи тобі подарунки і вивчили багато тостів, щоб усі як один підняти за тебе… Настала твоя черга – приймай гостей! І не забудь взяти ближче до серця наші побажання – виконання найсміливіших мрій, кохання, наче на вулиці березень і постійного запасу іскорок удачі

Дивись, хтось стрибнув на твій підвіконня! Це – твій ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ! Прийми від нас вітання! Це жарти, хаос і веселощі! Це танці до упаду»! Це щасливі посмішки твоїх близьких і рідних! Стань дитиною, милим, дзвінким, пошали і почуди! Щастя ось стоїть в сторонці, і його тортом годуй!

Святкові веселі слова в прозі в день народження

Побажаю в День народження радощів великих і чарівництва! Щоб були чудеса, і близькі люди від душі вітали і бажали краще! Бажаю всесвіт світла і любові, щоб щастям світилися очі кожен день життя довгим і здоровим! Нехай буде в хаті лад та достаток, порядок і радість! Вітаю всім серцем і бажаю життя ниви тепла і позитиву! Бажаю сонцесяйного настрою кожна мить дні, нехай будуть великі успіхи і вершини досягнень! Везіння і ще раз вітаю з Днем народження!

З Днем народження! Ми поспішили до тебе, щоб допомогти з’їсти торт і досхочу пообійматися з тобою! Нехай за святковим столом у тебе буде хороший апетит на частування, а в житті течуть слинки на мрії, і вистачає сил їх виконувати! Давай пити шампанське прямо з горла і запам’ятовувати цей день, як один з кращих!