Close

Прикольні привітання для свекрухи з днем народження у прозі

Прикольні привітання для свекрухи з днем народження щоб сміялася до упаду. Оригінальні і забавні побажання до дня народження для свекрухи з почуттям гумору.

Нехай у Вашому домі ніколи не буде гостею смуток і навіть на хвилину не заглядає горі. Нехай у Ваших вікнах завжди буде світло від любові і надії. Величезне спасибі Вам за те, що у мене найкращий чоловік – він такий тільки завдяки тому, що його виховала чудова мати.

Сьогодні свекруха з днем народження вітаю, щоб у Вашому житті було багато любові, щастя радості багатства і багато ніжності нехай всі мрії збудуться, всі образи забудуться, впустіть в душу багато світла це хороша прикмета, щасливі, будьте завжди і Ваше життя вирує як в річці вода!

Милу маму свого чоловіка, гаряче улюблену свекруха я сьогодні вітаю з днем народження та від щирого серця бажаю їй довгих років і благополуччя! Нехай кожен день буде причина посміхнутися і хвилинка помріяти, нехай буде бажання і привід покрасуватися перед дзеркалом і прийняти комплімент, нехай у вашому житті буде ще багато дивних добрих подій, а смутку не буде зовсім!

Свекруха! Мама! Нехай ми не рідні по крові, зате об’єднані великим, ніж кровна спорідненість – ми жінки і матері, і любимо ми одних і тих же людей. І нехай не завжди у нас виходить мирно розділити між собою їх увагу та час, це не заважає нам бути близькими людьми, не заважає відчувати один одного і розуміти з півслова. Я щиро бажаю Вам тепла і миру в родині! Чудового здоров’я і чудового самопочуття! Сонячного настрою і непохитної впевненості в тому, що ніхто і ніколи не зможе зруйнувати нашу з Вами родину!

Ми так один з одним ладнаємо, немає мені людину ближче і рідніше, ніж ви, моя дорога свекруха! Вітаю вас з Днем народження! Ах, як шкода тільки, що живемо ми далеко і бачимося 1 раз в рік. Будете проїжджати повз, проїжджайте! У нас погода погана, а я так переживаю за ваше здоров’я… 🙂

Привітання для свекрухи з днем народження у прозі

Я не розумію, звідки взялася ця безглузда мода — ненавидіти власних свекрух.Особисто я свою свекруху просто обожнюю. Адже ця жінка подарувала мені мою чудову дружину. Я бажаю вам здоров’я, довгих років життя, щастя, фінансового благополуччя. І пам’ятайте, свекрухи, краще вас, не знайти!

В це свято будьте самою веселою, красивою і щасливою. Відпочиньте від турбот і приймайте з милою посмішкою численні компліменти і сюрпризи! З днем народження!

Хочу привітати з Днем народження чудову свекруха. Бажаю Вам життя, насиченого приємними подіями. Нехай любов завжди зігріває душу, близькі люди дарують Вам свою турботу і увагу, радують кожен день. Бажаю гармонії і благополуччя, затишку у Вашому домі, фінансової стабільності та оптимізму.