Close

Привітання подрузі з днем народження в короткій прозі

Оригінальні поздоровлення в прозі з днем народження для подруги тільки на нашому сайті. Сучасна проза від наших авторів – це кращий спосіб привітати іменинницю зі святом.

Бажаю здоров’я, море любові, океан удачі, бессметное кількість грошей, скарбів і подарунків, бажаю жіночого щастя і завжди гарного настрою!

Подруженька, з днем народження тебе! Щастя тобі, здоров’я, радості, достатку, достатку, затишку, уваги, тепла, щирості і все, як можна більше!

Подруга люба, з днем народження. Будь завжди чудова, промениста, кохана, життєрадісна, успішна і чарівна!

Моя хороша, кохана подружка, з днем народження! Бажаю, щоб все виходило, щоб ти частіше посміхалася, улюблений носив на руках, кругом була благодать і благополуччя. Щастя тобі і удачі у всьому!

Моя красуня, з днем народження! Нехай щастя буде стільки, що в руках не втримати, а зірки вказують шлях до цікавих знайомств. Будь завжди коханою і доброю.

Короткі привітання подрузі з днем народження

З днем народження, подруга! Нехай легкість на серці дає тобі сили. Не забувай, що ми самі вирішуємо, якою буде наше життя. А твоя неповторність захоплює оточуючих.

З днем народження, подружка! Бажаю красивою і цікавою життя, слухняного чоловіка, гарних діток, добреньких сусідів і грошей вагон.

Дорога подруга, з днем народження! Бажаю з кожним роком ставати красивішими і мудріше, бути доброю зі всіма, класної життя, а хмаринки обходять стороною.

Вітаю з днем народження! Нехай доля подарунками балує, а мрії збуваються, коханий завжди обожнював.

Радість, успіх і визнання будуть переслідувати тебе щодня, адже моя дорога подруга гідна цього. Пообіцяй мені одне: ти спробуєш відбиватися не надто старанно.

З святом тебе, подружка! Залишайся завжди такою ж веселою і чуйною! Нехай все у тебе виходить! А будь-які труднощі ми подолаємо разом!

Дружба – це чисте почуття, у ній немає місця заздрості, і їй ніколи не завадить любов, тому бажаю тобі скоріше знайти свою половинку, а я буду радіти цьому разом з тобою.

Ти все вершини підкориш, перепливеш море проблем, і кожен рік будеш все красивішим заздрісникам на зло. З днем народження, подруженька, будь щаслива.

Подруга, бажаю тобі ніколи не наступати ні на одні граблі. Бажаю тобі літати від щастя по повітрю і лише посміхатися, дивлячись на них зверху.

Подруга! У день народження бажаю тобі розтягнутих задоволень, швидких автомобілів, яскравих вражень та незалежних думок!

Привітати подругу з днем народження прозою

Тобі, подруга, побажаю весняних днів на цілий рік! І нехай любов тебе знайде така, щоб захоплювало дух. Хай доля твоя буде щасливою і посилає тобі радісні сюрпризи!