Close

Привітання керівнику з днем народження у прозі

Офіційні вітальні тексти у прозі для керівника тільки на нашому сайті – Vitannya.com . Сучасна проза від
наших авторів – це кращий спосіб привітати з днем народження.

Вітаємо дорогого начальника з днем народження. Бажаємо залишатися таким же сильним, сміливим і впевненим у справах, бадьорим і активним у спорті, веселим та  енергійним на відпочинку. Нехай вдома на вас завжди чекає турбота і увага. Ми вас любимо, цінуємо, поважаємо. Зі святом!

Шановний директор, прийміть наші щирі вітання! Доля вже нагородила Вас гострим розумом, лідерськими якостями і прекрасним талантом керівника. Бажаємо, щоб ці подарунки впевнено вели Вас до ще більших життєвих досягнень, успіху і благополуччя.

Шановний директоре! Прийміть вітання з днем народження! Ви як справжній капітан, що стоїть  біля штурвала нашого колективу-корабля. Бажаю Вам не знати стихійних лих, нехай мир буде на роботі і вдома. Здоров’я і щастя Вам!

З святом молодості,  шановний ! З датою Народження вас, дорога нам усім людина! Лідер, ватажок, голова, активіст, першопроходець, президент! Що б ми без вас робили? Та це навіть неможливо уявити, та ми і не збираємося, оскільки без вашого керівництва не бачимо майбутнього! Вітаємо вас зі святом душі і тіла і бажаємо вам завжди бути першим, ніколи не опускати планку вашого прагнення та розвитку, добиватися досконалості у всьому, збагачувати свій і без того багатий внутрішній світ! Ви взірець для наслідування, ви наш кумир, ви – кращий серед кращих! Так нехай же ваш життєвий шлях висвітлюють яскраві промені людського щастя, благополуччя та удачі! І нехай душевним невзгодам вас зламати не вдасться, хай ніяка перешкода не зможе перешкодити вам у досягненні наміченої мети і здійсненні бажаного!

Праця з мавпи зробла людину, але пристрасть і бажання творити щось нове, підняли її на новий рівень. Наш начальник є явним прикладом та підтвердження цієї тези і сподіваємося, що цей приклад стане ще яскравіше і буде дороговказом для інших! Сьогодні, День Народження людини з добрими очима і величезним серцем, людини з великої літери, керівника нашого виробництва, генія, генератора ідей, вічного двигуна, ентузіаста, оптиміста, лідера, активного учасника все, що пов’язано з успіхом нашої спільної справи! Людина, яка вміє пригортати так, що на душі стає тепло! Нехай вітер буде попутним, друзі вірними, а ми поруч! Дякуємо вам за те, що робите на благо свого колективу, за те, що даруєте нам досвід, за те, що робите наше життя кращим! Океан поваги вам у душу!

У нашому колективі Ви не начальник або бос. Для нас ви як батько ( ох, згадався чомусь Тарас Бульба)— мудрий, поміркований і надійний. Так залишайтеся таким і далі, адже, на мою думку, саме завдяки цим якостям ви домагаєтеся успіху. Природа нагородила Вас багатьма талантами і ми бажаємо вам максимально їх реалізувати. З Днем Народження!