Close

Привітання керівнику з днем народження у прозі

Офіційні вітальні тексти у прозі для керівника тільки на нашому сайті – Vitannya.com . Сучасна проза від
наших авторів – це кращий спосіб привітати з днем народження.

Бути хорошим начальником дано далеко не кожній людині, але нашому колективу з Вами дуже сильно пощастило. Адже потрібно мати вроджений талант щоб бути таким професіоналом своєї справи. Ми вітаємо Вас з Днем Народження і хочемо побажати завжди залишатися таким же уважним, креативним, цілеспрямованим і далекоглядним!

Привітати керівника з днем народження

Привітати керівника з днем народження прозою

Якби була номінація на «Самого кращого начальника» то запевняємо вас, ви явно там взяли би Гран-прі. Адже якщо б ми розповіли, яка гармонія панує у нас на роботі, у вас би всі начальники просили  провести їм тренінги. Адже ви гідний бути шефом, як ніхто інший! І заслужити таку повагу в колективі, адже це рідкість. Ми від усього серця вітаємо вас сьогодні з вашими іменинами. І бажаємо вам, світлого, яскравого, бадьорого і скажено веселого життя. Ні про що не шкодувати. Чітко вірити у свій успіх, і йти по життю з високо піднятою головою, дивлячись тільки вперед. Завжди досягати поставлених цілей. Щоб все життя було як свято. Ніколи не пливти за течією. Любити тільки тих, хто на це заслуговує. Щоб всі проблеми, з роками перетворювалися на набутий досвід, який ви потім передасте дітям і онукам. Бажаємо кожен день прокидатися з посмішкою на обличчі. Радіти всім дрібницям, і не сприймати сильно близько до серця проблеми. Все це щире для вас!

Ми завжди ходили на роботу, як на свято. Завжди хвалилися, що у нас найкращий шеф. А вам так цього й не говорили. Сьогодні, у ваш день народження нам випала така можливість. Можливість сказати вам дякуємо, за те, що ми тепер з вами в одній команді. За те, що команда ця дружна. І за те, що ви створили в ній, сприятливу атмосферу! Бажаємо вам сьогодні, щоб життя було як казка, повна чудес і казкового настрою. Сонце щоб для вас світило, і заряджало енергією на цілий день. Ніколи не сумувати. І навіть з неприємних ситуацій отримувати безцінні уроки. Посміхатися, як можна частіше, як можна щиро, і життя стане краще. Робота щоб приносила  насолоду, і була в радість. Завжди наповнюйтеся оптимізмом на цілий день, і даруйте його близьким. У ваш день народження нехай трапляються дива. Будьте відкриті для всього світу. І світ відкриється для вас!

Так хочеться побажати чогось особливого у цей святковий для всіх нас день, але слів не підібрати. Тим не менше я спробую. Мені здається, що у Вас є все, що потрібно для щастя: краса, розум, фантазія, мудрість, упевненість в собі, цілеспрямованість, активність, знання, розуміння життя. Тому я просто хочу, щоб до всього цього додалися здоров’я і удача, які будуть супроводжувати Вас на протязі довгого і красивого життя! З Днем Народження!!!