Close

Прикольні привітання начальника з днем народження у прозі

Прикольні привітання начальника – незабутній подарунок від наших авторів. Портал Vitannya.com – зібрав веселі і смішні побажання власнику фірми.

Сьогодні вітання адресовані керівникові нашого міцного і дружного колективу, чарівній жінці і за сумісництвом нашої начальниці! Ваш День Народження для нас дуже важливий, так як ви є для всіх співробітником важливим і впливовим людиною! Дуже приємно працювати під вашим керівництвом, відчувати ваше першість і дослухатися до порад! Така тендітна і витончена жінка, як ви, може таїти в собі велику міць керівництва і вести команду до незмінного першого місця переможця! Низький вам уклін за вашу відвагу, хоробрість і вміння знаходити підхід до будь-якій людині! Від усього колективу прийміть наші теплі слова компліментів, в які вкладена сердечна щирість! Низький уклін вам і глибоку повагу за ваші труди! Ваше вміння керуватись захоплює і мотивує нас! З Днем Народження!

На чолі нашого колективу знаходиться сама прекрасна, сама чарівна, наймудріша жінка нашого підприємства! І всі ми сьогодні дуже раді привітати її з Днем Народження! Капітан непереможної команди, ватажок успішних працівників, глава нашої спільної справи! Бажаємо вам в першу чергу щасливого сімейного життя і жіночого щастя, а вже потім все інше! А все інше у вас є! Ви народжені панувати і вам це добре вдається! Діючи мудро і рішуче, ви не даєте шансу жодному з нас відчути себе слабкою ланкою ланцюга! Ви викликаєте довіру, ви впевнено виносьте правильні рішення, ви знаходите гідне застосування кожного працівника! Ви знаєте відповіді на всі питання, ви вмієте вирішити завдання будь-якої складності! Бажаємо подальшого процвітання у всіх сферах вашого життя!

Ви сьогодні – іменинник, наш начальник, бос і шеф! І тому стоїмо тут, від нетерпіння завмерши, Привітання з днем народження ми хотіли б вручити, Багато теплих і приємних побажань говорити. Ми бажаємо добрим ранком на роботу не поспішати, Ну а ввечері раніше вам з роботи йти, На роботі не лаятися і здоров’я зберігати, І частіше для співробітників підвищувати зарплату!

Керівник — це справжній лідер і мозковий центр нашого колективу! Бос — основа, стрижень нашої роботи, на Ваші плечі лягає відповідальність за нас. Ви приймаєте правильні рішення і створюєте комфортний мікроклімат! Бажаємо Вам залишатися такою ж хорошою людиною, побажати Вам міцного здоров’я, щастя та успіхів!

З Днем народження, наш дорогий і шановний начальник! Ви зарекомендували себе величезними лідерськими якостями, організаторськими здібностями і мудрістю! За все Вам шана і повага! З Вами – нам всі питання і труднощі по плечу! Удачі вам у всьому і натхнення! З Вами – ми могутня і сильна команда!

Прикольні привітання начальника з днем народження