Close

Прикольні смс привітання з днем народження в прозі

Красиві і оригінальні привітання з днем народження. На порталі Vitannya.com ми зібрали для вас тільки найкращі привітання. Відправ привітання з днем народження на телефон.

Прикольні смс привітання з днем народження у прозі

Відібрали для вас ТОП найкращих прикольних СМС привітань  з днем народження

Вітаю з днем народження. Бажаю великих успіхів, міцного здоров’я і надійних друзів. Хай твій дім буде затишним, теплим і добрим. Хай ніколи не зникає натхнення жити, любити, творити і перемагати.

У день народження звикли усі бажати, а я не бажаю! Не бажаю дізнатися нещастя, байдужості, печалі, смутку, негараздів, хвороб і зла. Не бажаю обзавестися недоброзичливцями і зрадниками. Від усього серця, щиро в це свято тобі я цього НЕ БАЖАЮ!

Я хочу привітати тебе з днем народження! Побажати простого людського щастя та неземної любові. Нехай на тебе завжди несподівано нападають гроші, і не здумай відбиватися. Нехай твої бажання чманіють від твоїх можливостей, і не кидайся їх заспокоювати. Нехай твої цілі самі тебе наздоганяють, а мрії чманіють від твоїх фантазій. Я бажаю тобі випробувати неймовірні підйоми і такі успіхи, від яких дух захопить.

Бажаю, щоб твої м’які вушка завжди чули лише приємні слова, твої пухнасті лапки тримали дорогоцінні подарунки, а твій завзятий хвостик був завжди пістолетом. З Днем Народження, зайчик!

Чому день народження тільки раз на рік? Тому що весь рік треба готуватися, щоб привітати тебе на повну котушку. Вітаю!

Прикольно привітати в смс з днем народження, картинка

Прикольні смс привітання в прозі з днем народження для іменинників

Я категорично наполягаю на оголошенні сьогоднішнього дня Всесвітнім святом досконалості. Тільки така оцінка буде співмірною масштабам особистості іменинника!

Бажаю, щоб ніколи не збулися ніякі побажання, якими б вони не були великими, від твоїх недругів, а збулися найменші побажання від твоїх друзів!

Вітаю з днем народження. Бажаю, щоб не тільки цей день, але і всі інші були хеппі, щоб у твоєму житті було багато яскравих фарб і веселощів, як у хіпі. Нехай після насиченого робочого дня або куражу з міцними напоями завжди допоможе розслабитися тепла ванна з пінкою і улюбленою качечкою. І нехай у твоєму серці буде лав, а на кишені — мані.

Май я велике солодке яблуко, напевно б залишив половину для тебе. Але раз день народження сьогодні твій, умовив, давай ділитися тим, що піднесено тобі.

З Днем народження! Нехай усі твої починання будуть успішними, друзі – справжніми, а життя – яскравим і безтурботним!

Вітаю з днем народження! Бажаю міцного  здоров’я, шаленого кохання, надійних і вірних друзів, таких, як я, і залишатися такою же чудовою людиною!