Close

Побажання жінці з добрим ранком своїми словами

Найкращі душевні побажання своїми словами з добрим ранком для жінки тільки у нас на Vitannya.com. Красива і оригінальна проза від наших авторів не залишить байдужою жодну жінку.

Кохана, відкрий скоріше свої оченята, я хочу знову побачити твій закоханий погляд, посміхнись новому дню, щоб я в черговий раз переконався, що твоя посмішка набагато яскравіше сонця і подаруй мені свій ніжний поцілунок, щоб весь світ для мене перетворився на казкову поему.

Кохана, завдяки тобі я щоранку прокидаюся оновлений і окрилений. Сподіваюся, що поруч зі мною ти відчуваєш такі ж почуття. З добрим ранком. Бажаю тобі весь день залишатися чарівною і прекрасною, загалом, такий, яка ти є завжди!

З добрим ранком, лапуля! Нехай сонячні промені ласкаво розбудять мою дівчинку, спів птахів за вікном подарує романтичний настрій, ароматна кава і смачний сніданок підбадьорять і додадуть сил. Бажаю, щоб день був вдалим і плідним, а ввечері ми обов’язково зустрінемося і обдаруємо один одного любов’ю, ласкою і ніжністю. Цілу.

Добрий ранок, мила! Бажаю, щоб пробудження не було болісним :))) Вчора ми добре повеселилися. Сподіваюся, в майбутньому нас чекає багато спільних вечірок, а головне ніжних ранкових потягушек! Цілу

Усміхнися своєму відображенню з ранку! Сьогодні попереду – ТВІЙ день, так почни його з посмішки і впевненості в тому, що все вийде без перешкод і проблем.

Побажання жінці з добрим ранком своїми словами

Уяви, що я зараз поруч. Я прокинувся, дивлюся на тебе, ніжно вожу руками по волоссю (боюся розбудити), з трепетом в очах дивлюся на улюблений силует, відчуваю улюблений аромат твого тіла, ніжно цілую в щічку і йду вмиватися, щоб потім ще раз ніжно поцілувати тебе і розбудити словами: З Добрим ранком, кохана! Сніданок на столі* Ти найкраща!

Доброго ранку, сонечко! Нехай у цей день твій ранковий сон нічого не турбує, нехай перші промені сонця будуть для тебе світлими і приємними, а спів птахів – ласкавим. Нехай всі справи відступлять на задній план, а на першому буде відпочинок і безтурботність. Нехай кави буде бадьорим і дасть тобі енергію, а по радіо грають твої улюблені хіти. Нехай цей вихідний буде самим приємним і веселим для тебе, щоб цей день запам’ятався тобі надовго! Саме для тебе сьогодні виглянуло сонце і розсіялися всі хмари – це явна ознака того, що день буде просто отпадным! Сподіваюся, твій настрій буде таким же, як ця приголомшлива погода за вікном. З новим днем тебе, рідна!

Доброго ранку бажаю, як зазвичай. З нетерпінням чекаю вечора. Без тебе мені якось не звично, абсолютно робити не чого.

За вікном вже давно співають пташки, шумить листя і свистить вітер. А я поруч з тобою шепочу тобі на вушко: добрий ранок, кохана. Скоріш прокидайся під мелодію ранкової симфонії. Нехай твій день буде радісним і щасливим, наче гарна пісня.