Close

Побажання коханій жінці з добрим ранком своїми словами

Найкращі душевні побажання своїми словами з добрим ранком для жінки тільки у нас на Vitannya.com. Красива і оригінальна проза від наших авторів не залишить байдужою жодну жінку.

Моя незрівнянна любов! Нехай чудова картина твого ранку заграє чарівними фарбами безтурботного щастя, нестримної радості і надзвичайного натхнення! Зарядись позитивною енергією сонячних променів і залишайся веселій весь день, адже твоя усмішка така прекрасна!

Якщо добре подумати, то ранок чудово! Воно несе в собі новий день, нові враження, новини.. Приємна невідомість попереду. Від того, з якими думками ти прокинешся, буде залежати весь день. Я бажаю тобі самого доброго ранку і шлю 1000 поцілунків для відмінного настрою!

Прокидайся, моя зіронько, сонечко моє, піднімайся. Нехай пробудження буде приємним, а щогодини нового дня радісним. Подивися, як чудово починається цей день, уявляєш, тебе чекає сюрприз — рання зустріч і кави вприкуску з поцілунками. Прокидайся, піднімайся, сонюшка, з добрим ранком.

Доброго ранку! Нехай таким воно і буде в дійсності і перевершить всі ваші очікування! Неважливо, чи буде ранок сонячним і ясним, головне, щоб сонячне світло осявало твою широку душу!

Зайка, з добрим ранком! Настав новий день, а значить прийшов час для нових вражень, емоцій і досягнень! Відмінного настрою на весь довгий день

Побажання коханій жінці з добрим ранком своїми словами

Я знаю, як ти ненавидиш сіре похмурий ранок. Ти не повіриш: я до нього відчуваю ті ж почуття! Так давай ненавидіти його разом за гарячим ранковою кавою і приємною бесідою. Дорога, я не бажаю тобі доброго ранку, тому що сам зроблю його для тебе

Доброго ранку! Нехай воно почнеться з легкої млості і солодкого передчуття прекрасного дня. Гарного настрою і самопочуття, шикарних ідей і планів. Нехай вийде все задумане, зустрінуться потрібні люди, зважаться важливі справи. Посміхнися, попереду чудовий день!

Як я люблю ці ранкові миті, коли ти ще спиш, і я можу милуватися тобою. Але ось твої вії здригаються, і ти приоткрываешь очі. З добрим ранком, кохана моя. Вставай швидше, я чекаю тебе з чашкою ароматної кави. Приєднуйся, нас сьогодні чекають дивовижні справи.

Зірочка моя кохана, світла радість, щастя тихе, смахни сон з вій. Я радий вітати тебе з чудовим ранком! Нехай воно буде свіжим, щедрим і сонячним, нехай зарядить тебе непереможним оптимізмом. Бажаю тобі з усмішкою увійти в новий день і насолодитися кожним його годиною і миттю.

З добрим ранком, моя улюблена. Це ранок таке добре і ніжне, як ти сама. Прокидайся швидше, моє сонечко. Сьогодні чекає на тебе успіх, про це мені шепнув свіжий ранковий вітерець. Доброго ранку тобі, і прекрасного дня. Нехай все, про що ти мрієш, обов’язково здійсниться, хай твоя промениста посмішка, зробить ранок ще краще й веселіше. Нехай тільки приємні миті чекають тебе, моя радість. Нехай все у тебе виходить без єдиного перешкоди. Нехай моя любов буде вірним супутником сьогодні, завтра і завжди.