Close

Побажання коханій жінці добраніч своїми словами

Найбільш урочисті і душевні побажання своїми словами добраніч для жінки тільки у нас на Vitannya.com. Красива і оригінальна проза від наших авторів не залишить байдужою жодну жінку.

Побажання Спокійної ночі: дівчині, хлопцю, чоловікові

Побажання жінці: доброго ранку, доброго дня

Ніч вкрила землю від суєти і шуму дня, нехай вона подарує тобі приємний відпочинок, адже ти так його заслужила, кохана, нехай чарівні сновидіння нагородять тебе оптимізмом і радістю, а моя любов зігріє і прожене геть нічні кошмари. Доброї ночі!

Добраніч, моя кохана і ненаглядна. Бажаю, щоб тобі приснилося незвичайне диво, щоб твій сон забрав тебе у країну доброї казки, щоб яскраве світло місяця і мерехтіння чарівних зірок наповнили тебе новими силами і натхненням, щоб ніч минула спокійно і красиво, щоб ранок почався з посмішки і везіння.

Зараз на золотій колісниці примчиться сон. Насолоджуйся його щедротой та подарунками безкрайньої фантазії.

Твої очі – величезний світ великого океану, в якому можна потонути. Погляд підкорює з першого разу, не думати про нього неможливо. Твої губи – як апетитна булочка з дуже смачною помадкою, яку хочеться негайно облизати! Ямочки на щічках додають невинності і занурюють мене в стан розчулення. Цієї ночі мені хочеться тебе тискати як красивого пухнастого кошеня чи маленьку дівчинку. Ти до божевілля мені подобаєшся, і я хочу побажати тобі цієї ночі неймовірних снів! Думай про хороше і воно обов’язково трапиться, а якщо станеться щось погане, я завжди тебе врятую! Добраніч, моя сама, сама, сама гарна дівчинка!!!

Ніч вкриває землю, як м’яке покривало. Міська життя змінює свій вигляд. Запалюються ліхтарі, виблискують вивіски неоновим вогнем, яскравими цятками спалахують вогники в багатоквартирних будинках. На нічному небі сяє місяць, і спалахують жовті вогники-зірочки. А твої яскраві очі втомилися і закриваються в очікуванні сну. Я бажаю тобі доброї ночі, спи міцно і безтурботно. А я буду постійно охороняти твій спокій.

Побажання коханій жінці добраніч своїми словами

Доброї ночі, моя рідна! Закривай свої найпрекрасніші на світлі очі, щоб побачити чарівні, як і ти сама, сновидіння. Нехай нічний час допоможе тобі відмінно відпочити і наповнить свіжої бадьорістю всі клітини твого запаморочливого тіла. Бажаю самих повітряних снів!

Самі прекрасні сни надсилаються від одного люблячого людини іншій, коханій їм. Я так хочу сьогодні послати тобі найпрекрасніший у світі сон! Нехай у ньому неодмінно головним героєм буду я, адже сьогодні ми не можемо заснути разом. Але я так хочу, щоб ми зустрілися з тобою у сні!

Добраніч, моє улюблене диво. Нехай зоряний промінь спуститься ніжно на твоє обличчя і торкнеться неймовірним поцілунком століття, відроджуючи чарами чарівні сни великого почуття, яке дарує нам з тобою щастя, щоб ранок зустріло твоє чудовий настрій з посмішкою!