Close

Побажання дівчині спокійної ночі короткі у прозі

Тільки класні побажання в прозі добраніч для дівчини на нашому сайті Vitannya.com. Сучасна проза від нас – це найкращий спосіб побажати солодких снів.

Кохана, не забувай мріяти перед сном! Закривай очі і уявляй свої мрії, вони обов’язково збудуться! Мрій у сні кохана, це незабаром обов’язково відбудеться наяву! Нехай твої сновидіння будуть самими яскравими і приємними! Люблю і цілую!

Сьогоднішня ніч нехай буде ласкавою, ніжною, безтурботної і м’якою, з кольоровими і приємними снами – прямо, як в дитинстві! Спокійного сну, моя мила красуня!

Ніч прийшла така темна і страшна. Ти, кохана, не бійся і мене клич. Тебе до себе пригорну, зігрію, заспокою, поцілую… І сон тобі щасливий, безтурботний подарую. Відповідай на смс-ку цю, я трохи почекаю і, якщо що, то протягом 30 хвилин я прибіжу до тебе!

Кохана, хочу, щоб ти, засинаючи, згадала ще раз, що я тебе люблю, про це, нехай тобі нагадає м’яке місячне світло і тиха пісня зірок, які сприяють закоханим. Спокійної ночі.

Ніч така темна і немає зовсім зірок. Але ти не бійся! Тому що я тебе завжди буду любити. Я бажаю тобі чудових снів!

Побажання дівчині спокійної ночі короткі

Я з тобою кожну хвилину, кожну секунду, навіть якщо між нами кілометри. Засинай, моя рідна, я прийду до тебе уві сні.

Ніч дарує свіжість і красу втомленому за день тілу, душі допомагає відпочити від суєти, знайти гармонію, а думкам дарує чіткість і порядок. Тому засинай скоріше, кохана, доброї ночі.

Як же я хочу, щоб ти була поруч і зігрівала мене своїм теплом, але, на жаль, це неможливо, відстань розділяє нас! Добраніч, моя ніжність! Я буду поруч завжди – в твоїх думках, у снах і в реальності!

Кохана! Я б все віддав, щоб засинати і прокидатися в твоїх обіймах, вдихати аромат твого тіла, слухати дихання, цілувати і стосуватися тебе… Знай, я все зроблю, щоб ми були разом завжди! Добраніч, моя кохана!

Бажаю твоїй подушці бути самою м’якою, ковдрі — неймовірно пухнастим, снів — приємними і надихаючими!

Доброї ночі, моя рідна! Закривай свої найпрекрасніші на світлі очі, щоб побачити чарівні, як і ти сама, сновидіння. Нехай нічний час допоможе тобі відмінно відпочити і наповнить свіжої бадьорістю всі клітини твого запаморочливого тіла. Бажаю самих повітряних снів!

Нехай небо, прикрашене зоряним розсипом, подарує тобі, кохана, дивовижні, барвисті, чарівні сни. Нехай ці сни розкажуть тобі про мою любов, про наше майбутнє, нехай подарують тобі нові мрії і плани, до яких ми разом будемо йти рука в руці, очі в очі, з одним подихом на двох.

Бажаю спокійної, легкої і заколисуючої ночі, щоб світ мрій, в який ти перенесешься, був також прекрасний, як мої почуття до тебе.

Твоя краса яскравіше зірок, що з’явилися зараз на небі, твій характер м’якше хмар, що пливуть повільно у його високості, твоя усмішка прекрасніше місячного світла! Нехай і сни тобі насняться тільки красиві!

Моя солодка цукерка, бажаю тобі добраніч, хай тобі насняться самі пречудесні і цікаві сни. Нехай твій спокійний нічний відпочинок подарує тобі масу сил і нових ідей на день майбутній, нехай з настанням світанку до тебе прийде натхнення і відмінний настрій.

Побажати дівчині добраніч прозою

Нехай ніч своїм тихим зоряним килимом вкриє, моя рідна, твої думки, турботи метушливого дня, нехай навіє на тебе солодкі мрії, барвисті картинки, легкість і спокій. Солодких тобі снів та приємного пробудження.

Ти в моїх думках, в моїй душі, в моєму серці! Я чомусь весь час сумую і чекаю тебе! Я вірю, я люблю, я хочу тебе! Спокійної ночі і спасибі, що ти є на цій землі, що ти – моя мрія, моя радість!

Улюблена красуня, бажаю чудесної ночі, дарує затишок і радість, чарівних снів, в яких виростають крила за спиною і збуваються мрії, безтурботного відпочинку, приносить сили і бадьорість!

Дозволь собі сон найсолодший в затишній і рідний ліжечку, на шовку простирадлом красивих, де був з тобою таким щасливим…

Добраніч, моя кохана дівчинка. Нехай ніжний білий льон, м’яке місячне світло за вікном подарують тобі море приємних відчуттів і романтичних снів.