Close

Побажання дівчині добраніч романтичні своїми словами

Найбільш зворушливі і душевні побажання своїми словами добраніч для дівчини тільки у нас на Vitannya.com. Красива і оригінальна проза від наших авторів не залишить байдужою жодну дівчину.

Кохана, скоріше сховайся теплою ковдрою і засинай! Нехай тобі буде затишно і спокійно, насняться самі добрі і яскраві сни. Якщо турбує щось, згадай про мене — твоєму люблячому і відданому лицаря. Нехай моя любов оберігає твій сон, посміхнися і спи міцно!

Зірки в небі яскраво горять. Вони про тебе мені кажуть. Кажуть, що без побажання спокійної ночі ти не заснеш. Сподіваюся, що моїх побажань ти дуже чекаєш. Я тобі прекрасною, тихої ночі бажаю. Кохана моя, я тебе всім серцем обожнюю. Ти легко і швидко заснути. Ти всі погані думки вдалину жени. Я тебе люблю. Спокійної тобі ночі!

Моя кохана, зараз ти повинна закривати свої чудові оченята, бо вже настала ніч. Я дуже хочу ще трохи поговорити з тобою, а точніше побажати тобі приємною і доброї ночі, щоб ти змогла спокійно заснути. Дівчинка моя, ти повинна думати тільки про хороше перед сном, щоб тебе не турбували кошмари по ночах, щоб ти висипалася і відчувала себе з ранку бадьорою і готової завоювати цей світ. Саме такою я тебе люблю, але ти рідко буваєш такою, тому що любиш думати про погане, про проблеми, які накопичилися, про невирішені питання. Але про це потрібно думати тільки вдень і тільки в робочий час. Так що сьогодні я забороняю тобі про це думати. Уявляй, як ми з тобою будемо гуляти скоро по пляжу. Це точно допоможе. Добраніч, люба!

В одному темному-темному місті.. На одній темній-темній вулиці.. В будинку, з чорними вікнами.. збирається спати одна мила дівчина), яку я бажаю казкових снів і дарую йому свою ніжність..)

Це для тебе, моєї улюбленої і прекрасної принцеси, зірки так яскраво виблискують, ніч поклала спати навіть вітер, щоб він не шурхотів листям, не відганяв твої сни. І сьогодні тобі обов’язково присниться наша любов і мрії, що неодмінно збудуться

Побажання дівчині добраніч романтичні своїми словами

Казково чудесної ночі, зіронька моя! Нехай сон порадує безтурботним затишком і відчуттям безтурботного щастя, щоб ти могла зустріти ранок усміхненою, відпочилою і бадьорою!

Я не стану приховувати і заперечувати, що ти – все для мене на цілому світі. Ти як запрошена зірка в шоу моєму житті. І всім своїм серцем я кричу про те, як ти для мене важлива і як мені хочеться починати кожен день з твоєї посмішки. Я вірю, що скоро все це збудеться, а поки, мила моя, я бажаю тобі самої прекрасної ночі і наинежнейших снів.

Нехай погасли вогники на вулицях, але вогник в моєму серці не погасити нікому. У ньому вічний вогонь любові до тебе. Я не зможу висловити всю ніжність, яка з’являється в мені, варто мені лише поглянути на тебе. Моєї ласки вистачить на довгі-довгі роки, а моєї любові – на вічність. Солоденьких снів, моя королева.