Close

Красиві привітання невістці з днем народження своїми словами

Приголомшливо красиві привітання невістці з днем народження. Велика колекція святкових побажань для невістки до дня народження зібрана на сайті Vitannya.com.

Люба моя! Я сподіваюся, що я хороша свекруха для тебе! Про кращу невістку й мріяти не могла! Я бажаю, щоб ваші почуття ніколи не вичерпалися, а ваша любов завжди була такою ж міцною, як зараз! З днем народження! Нехай у твоєму житті завжди буде тільки добро!

Милою невістці, яка стала мені рідною, в її день народження я бажаю найкращого! Насамперед нехай у твоєму житті буде багато любові, ніжності й турботи! Крім того, нехай завжди будуть сили підтримати вогонь у вогнищі й затишок в сімейному гніздечку! Нехай діти підростають розумними та слухняними! І обов’язково будь щаслива все своє життя!

Мій сонячний і світлий чоловічок, з яким завжди комфортно й особливо ситно. Ти – прекрасна господиня і надзвичайно творча людина. Твої бутерброди – це шедевр, який їж, захоплюєшся його божевільним зовнішнім виглядом і фантастичним смаком. Дорога невістка, з днем народження, нехай і твоє життя буде таким цікавим та унікальним, що живить твою творчу уяву.

Привітання невістці з днем народження українською мовою

Привітання невістці з днем народження своїми словами

Люба моя, мила невісточка, я тебе вітаю з днем народження і хочу побажати жити в достатку і добробуті, дбайливо зберігати вогнище дружної сім’ї та піклуватися про своїх близьких, насолоджуватися щастям і радістю, процвітати в усьому і жити з веселою піснею у душі.

Хай щастя джерельною водою поллється у твою долю. Купайся в ній, посміхайся, насолоджуйся, насичуйся повним везінням і нехай подальша доля перейде на найвищий рівень, на якому не буде проблем і печалей

Любов здатна змінити людину до невпізнанності. Любов здатна дарувати радість і щастя. Любов підносить нас до небес і примушує літати, наче птах. Але, від любові до ненависті всього один крок. Який так само може змінити людину. Дорога, я хочу побажати тобі, щоб тобі ніколи не довелося зробити крок у бік ненависті. Нехай твоя любов буде щирою і ніжною. Нехай твоє тепле почуття розгорається з роками, як вогонь, а не тліє немов вугілля. Щастя тобі й удачі!