Close

Красиві привітання невістці з днем народження своїми словами

Приголомшливо красиві привітання невістці з днем народження. Велика колекція святкових побажань для невістки до дня народження зібрана на сайті Vitannya.com.

На землі в прекрасному саду росла у полі квітка. Вона була дуже гарною і ніжною. Одного разу по цьому полю гуляв вітер. Він зауважив надзвичайну красу цієї квітки й захотів огорнути його своєю легкою прохолодою. Вітерець пролетів повз квітки та заколихала її. Так вітерець висловлював свою симпатію. На наступний день вітер захотів посилити колисання, і квіточка почала гнутися дуже сильно. Ще через день вітер був настільки сильним, що зломив квіточку. І квіточка почала засихати, не маючи більше можливості на цвітіння. Я хочу побажати тобі, дорога, щоб любов  була сильною і ніжною. Але ніколи не могла зламати тебе ні від любові, ні від будь-яких інших намірів.

Сьогодні я вітаю з днем народження невістку, вірну моя помічницю і найкращу дівчину на світі, якій я з легким серцем довірила головний мій скарб – сина! Я бажаю тобі жити щасливо і щасливо, в оточенні всього того, чого ти, поза сумнівом, гідна. Любові, поваги, подарунків та квітів від чоловіка,та коханих діток ! З днем народження, невістка! Кажуть, характер у мене не цукор, але ти дівчина не тільки гарна і ніжна, як квіточка, але і сильна, напевно, і лева приборкаєш, як кошеня! Я вітаю тебе з днем народження, і бажаю завжди бути такою ж чудовою! Такою ж прекрасною, якою ти була, якою ти є сьогодні – яка підкорила всю нашу сім’ю! Будь щаслива, хай чоловік тебе любить і балує, а доля не забуває дивувати виконанням твоїх бажань!

Бажаємо нашої улюбленої й прекрасній невістці в її День народження справжнього жіночого щастя! Нехай сім’я буде міцною, будинок буде наповнений затишком, сміхом, радістю, а любов близьких завжди зігріває серце! Ми пишаємося тобою, люба, і завжди готові прийти на допомогу і дати пораду!

Коли син привів тебе в наш будинок, я суворо подивилася на тебе, прислухалася до свого материнського серця — і зрозуміла, що ти дівчина славна і всім хороша!

Я вітаю тебе, мила і пригожа моя невістка, з днем народження і бажаю тобі превеликого щастя! Люби, будь кохана, не сумуй і частіше посміхайся! Мрій, і нехай твоя віра в чудеса допомагає виконувати мрії! І завжди панує у твоєму домі мир і спокій!

Хочу сьогодні привітати прекрасного чоловічка, мою милу невістку з днем народження! Нехай чоловік обожнює, діти слухаються, а робота дарує радість. з щирого серця бажаю тобі найбільш радісних і прекрасних емоцій, запаморочливих відкриттів і неочікуваних сюрпризів долі. Нехай тобі відкриються нові грані й можливості в цьому світі.