Close

Красиві привітання з днем народження дружині своїми словами

Зворушливі гарні привітання з днем народження для дружини від чоловіка тільки на порталі Vitannya.com. Яскраві побажання дружині – кращий спосіб освідчитись у коханні.

З Днем Народження, моя рідна. Нехай в цей день усі печалі підуть далеко, і лише лагідне сонечко тобі з ранку посміхається. Хочу побажати тобі щастя і здоров’я, бадьорості і багато сил. Нехай кожен день тобі приносить тільки радість і везіння.

З днем народження, моя радість, сонечко ненаглядне! Залишайся люблячої і чуттєвої, ніжною і чуйною, уважною і ласкавою. Будь життєрадісною, веселою – заради твоєї посмішки хочеться прокидатися вранці. Будь чарівною жінкою, щасливою дружиною, коханою матусею, відданою дочкою! Дякую за те, що ти поруч!

Кохана, з днем народження! Ти робиш моє життя чарівним, обіймаєш ласкою та турботою. Дякую Богу, що ти – моя дружина. Ти – приваблива і ніжна, романтична і пристрасна, гарна і жіночна, чуйна і душевна. Ти – моя  мрія! Нехай твої бездонні очі світяться від теплих посмішок, а  в чуйному серці живе квітуча весна, а в затишному будинку – спокій і благополуччя.

Я завжди був дуже спокійною і врівноваженою людиною, який весь свій вільний час проводив у тихій домашній обстановці. Але кілька років тому в моєму житті з’явилася справжня запальничка, яка свого життя не уявляє без постійних зустрічей з друзями, походів по музеям, театрам та кіно, яка любить співати, танцювати і просто радіти  життю. Зараз вже і я не уявляю, як міг так пасивно проводити свій час. А ще не розумію, як раніше жив без неї, без моєї радості. Кохана моя, я дуже хочу, щоб ти завжди залишалася такою ж активною, тому що це тебе красить. Мені подобається бачити тебе щасливою, усміхненою та радісною. Я хочу побажати тобі ще більше творчих успіхів, які тебе надихають. Я обіцяю бути завжди поруч і підтримувати твої навіть найекстравагантніші ідеї.

У мене сама приголомшлива дружина на світі, яка вміє знаходити позитивне навіть в найбільш невдалих днях. Я живу і працюю заради тебе, заради нашої родини, про яку ми з тобою так мріяли. Навіть тоді, коли нам було по сімнадцять років, ми з тобою були впевнені, що наша зустріч не випадкова. Нам з тобою усі говорили, що ми навіть зовні схожі один на одного, але це тільки радує. Правда я ще тоді любив пожартувати, що ми рідні брат і сестра. Кохана моя, я бажаю тобі міцного здоров’я. Не люблю, коли ти хворієш, бо стаєш такою беззахисною, навіть я не можу тобі надати сил. Не засмучуй мене, моя хороша. Все інше ми з тобою і самі зробимо. Нам з тобою завжди дуже комфортно разом, тому ми любимо робити усе вдвох. З Днем народження, люба!

Бог створив індіанку працьовитою, африканку – пристрасною, француженку – пікантною, німкеню – господарською, американку – діловою. І всі ці кращі жіночі якості поєднуються в тобі. Залишайся такою завжди,  чудовою і гарною!