Close

Поздоровлення дружині з днем народження смс у прозі

Зворушливі поздоровлення в прозі з днем народження для дружини тільки на нашому сайті. Сучасна проза від наших авторів – це кращий спосіб привітати улюбленого іменинника.

Женуля моя люба, вітаю тебе з днем народження. Мила моя, я тобі бажаю натхненного настрою і бадьорості тіла, неповторною і вічної краси, доброго здоров’я і бравого справи, неодмінного виконання заповітної мрії.

Мій ангел, моя дорога дружина, вітаю з днем народження. Бажаю тобі вічної краси й переваги, благодаті в будинку і радості в душі, приємних життєвих сюрпризів і щасливих миттєвостей, виконання твоїх бажань і доброго настрою.

Дорога жіночка, з днем народження тебе. Нехай любов тебе завжди окрилює, хай щастя тебе оточує, нехай буде добрим і радісним світ навколо. Здоров’я тобі, кохана, удачі, бадьорості, веселощів і чудового настрою.

Мила, як у тебе багато турбот. На тобі весь будинок, діти і я – ще один твоя дитина. Спасибі, рідна, що ти робиш наше життя такий, яка вона є. Я обожнюю тебе і не знаю нікого, хто б міг зрівнятися з тобою.

Ти як найсолодший нектар екзотичних фруктів, як ніжний аромат південних берегів, як лагідний бриз тропічного моря, як солодкоголоса райська пташка. Ти пьянишь і манишь, як літній луг опівдні. Люблю тебе до божевілля, моя кохана дружина!

Смс поздоровлення дружині з днем народження

Рідний мій чоловік! Ми через багато що пройшли з тобою рука об руку і багато чого пережили. Та я щасливий від того, що як і раніше любимо і люблю! І з кожним роком моя любов до тебе тільки зростає і міцніє. Я ніяковію під твоїм палким поглядом, як і раніше, і навіть сильніше, сумую за тобою, у дні розлуки! Я люблю тебе! Я щасливий, що зробив тобі пропозицію, а ти погодилася!

Ти – жінка, яких майже не буває. Ти – сенс мого життя. Я хочу бути тільки з тобою! Ти моя єдина! Знай, що є на землі серце, яке любить тебе і чекає. Так, мила, я дуже сильно люблю тебе!

Ти народилася в самий прекрасний день на землі, і нехай тебе завжди супроводжують тільки такі щасливі дні, коли все навколо цвіте і зеленіє, хай завжди світяться від щастя очі, а поруч йдуть близькі і дорогі люди, щоб всім бажанням судилося збутися!

Ти з’явилася, як сонячний промінь, освітивши життя батьків теплим світлом, і вони зуміли зберегти твою теплоту і ніжність, щоб подарувати тебе мені. Величезне їм спасибі за чудовий подарунок і твою неземну любов. Прийми моє захоплення і преклоніння, з днем народження.

Ніжна моя зірочка, вітаю тебе з цим чудовим святом, днем, коли ти з’явився на світ. Я щасливий, що зустрів тебе, і все моє життя перетворилося на свято. Бажаю тобі бути ще щасливішим, і нехай на твоєму шляху не зустрічаються ніякі негаразди.