Close

Смішні привітання з днем народження своїми словами

Шукаєш привітання з днем народження з гумором? Тоді ви за адресою. На сайті Vitannya.com велика колекція жартівливих і забавних побажань до дня народження. Твій іменинник оцінить!

Побажання з Днем Народження з гумором: загальні, в прозі, у віршах, своїми словами, жартівливі, веселі, жартівливі

Побажання: Топ 30 побажань, Топ найкращих привітань, Топ віршів

/Ім’я/!. терпіння тобі та прийняття найважливішого.. самого щирого і потужного посилу.. самого вимогливого судді.. Вір у себе! Не шукай слабкостей там, де живе сила.. З днем народження! У тебе є майже все.. а решта вже в дорозі!)

Іспанці люблять бажати своїм друзям і родичам в день народження доброго здоров’я, великої любові, прекрасних жінок, а головне – довголіття, щоб встигнути всім цим насолодитися. Побажаємо сьогодні і ми нашому імениннику того ж!

З днем народження. Бажаю рак не задкувати назад, а спритною креветочкой пробивати собі шлях до успіху. І нехай в океані твоєму житті не буде рыбех-клоунів і злих акул, хай тебе несе за течією щастя і не заносить у темні ущелини, хай ніхто не посміє баламутити воду у твоїх берегів. Бажаю не стати курочкою-гриль, коли пече сонце і не перетворитися на бурульку, коли на вулиці мороз.

Вітаємо! З найкращими побажаннями в цей святковий день. Успіхів, здоров’я, радості і щастя! Нехай удача супроводжує вас у всіх справах і в житті буде безліч цікавих і чудових подій!

Вітаю з днем народження і бажаю тобі не мати по життю ворогів і рогів, а мати великий успіх і мрії без перешкод. Твори і вытворяй, люби і вдохновляй, співай, танцюй і кайфуй кожен день.

Смішні привітання з днем народження своїми словами для іменинників

З днем народження тебе, /Ім’я/! Радості тобі в серце! Усмішок в думках! Веселого дзвону в гаманці!) А ще я хочу, щоб ти пам’ятав.. і темне і світле — все залежить тільки від того, куди падає світло наших переконань.. Правильного тобі ракурсу!)

Дорогий ……….! Я бажаю, щоб твоє життя було справжньою казкою: нехай тебе оточують тільки добрі феї, добрі люди, приємні ситуації, веселощі і радість! Але нехай твоя машина не перетворюється на гарбуз, а твоє житло буде справжнім осібно, а не пряниковим будиночком!

Вітаю від усієї душі і серця з днем іменин! Бажаю нічого не бояться і твердо йти до своєї мети. Нехай на вашому шляху не буде перешкод і перепон. Бажаю реалізувати свій потенціал, навчитися новому, бути в курсі всіх подій. Нехай день народження подарує лише позитивні емоції та море посмішок.

Хочу тобі сказати в твій день народження, що ти великий молодець. Пам’ятаєш, коли ти народився, ти був маленький, лисий, не вмів говорити і ходити. А тепер ти великий, красивий, вільно верзеш на будь-яку тему і навчився не тільки ходити, а навіть бігати. Бажаю, щоб будь-яка справа у житті тобі вдавалося так само легко!