Close

Привітання з ювілеєм чоловікові своїми словами

Зворушливі поздоровлення з ювілеєм для чоловіка від дружини знаходяться на нашому порталі Vitannya.com. Гарні побажання для коханого чоловіка в прекрасних віршах, тільки від наших кращих авторів.

Улюблений мій чоловік, з днем народження! Я кожен день дякую долі, яка дозволила нам бути разом. Для мене ти найдорожча в світі людина, а для наших дітей — чудовий тато. Ти надійна стіна, опора нашої сім’ї. Бажаю тобі міцного здоров’я та успіхів в роботі. А я постараюся, щоб тобі завжди було приємно повертатися додому.

Сьогодні день, коли ти заслуговуєш позитивних емоцій. І нехай приводом для першої з них стане моє щиро привітання з днем твого народження. Бажаю, щоб ти залишався таким же життєрадісним, успішним, а головне, щасливим. Ніколи не забувай, що ти мій чоловік, моя опора і підтримка. Ти мій вибір, і сьогодні я вибираю для тебе тільки найкращі слова, щоб сказати найтепліші побажання. Вітаю, коханий!

Дякую Богу за тебе — самого доброго, мудрого, сильного і терплячого! Бажаю, щоб всі твої чудові добрі якості з роками тільки сяяли яскравіше і зігрівали мене і всіх нас теплом, ласкою, увагою і довірою! Щоб душа твоя була сповнена гармонії і радості, любові і ніжності! Щоб все було проходять, а наша любов, як музика, — вічною! Міцного здоров’я років на 120, мудрості і розсудливості! Захоплення красою цього світу, бадьорості духа та сили тілесної! Щоб робота приносила радість, а душа рвалася додому, де чекають любов, вірність і розуміння!

Милий, дорогий, нескінченно улюблений! Вітаю з твоїм днем, будь таким же чудовим, великодушним, надійним, терплячим і рішучим. Нехай у тебе все виходить, все зростається, все складається і приводить до успіху. З днем народження, прекрасний мужу мій!

Коханий, з днем народження! Спасибі, що ти багато робиш для нашої сім’ї. Бажаю тобі, міцного здоров’я, вірних друзів, підвищення в посаді і тривалої відпустки. нехай все про що ти мрієш, станеться незабаром.

Привітання з ювілеєм чоловікові своїми словами

Чоловік коханий мій, вітаю з днем народження! Бажаю тобі мій дорогий, кар’єрного зростання і поваги друзів, удачі в роботі й у всьому іншому. А так само бажаю міцного здоров’я, сили і мужності. Нехай твоє життя буде наповнене цікавими захопленнями, позитивними подіями і сюрпризами. І нехай твої прекрасні, чоловічі плечі не втомляться від ноші, яку ти несеш кожен день. Щастя тобі мій хороший, бажаю і докладу для цього багато зусиль. Люблю, ціную і поважаю, твоя дружина!

Рідний мій, як багато ти для мене значиш, ти навіть не уявляєш собі, як ти мені дорогий. Нехай день твій буде сонячним, прекрасним, і трояндами твій буде вистелений шлях. І кожен вечір – зоряним, чистим, ясним, мій милий щасливий, будь завжди.