Close

Привітання з ювілеєм 65 років жінці своїми словами

Незвичайні слова вітання з ювілеєм жінці тільки на нашому порталі Vitannya.com. Унікальні тексти побажань від наших авторів надовго запамятаються вашим іменинницям.

Вітаю з 65-річчям чудову жінку. Я Вам бажаю вічної молодості і краси, горіти своїми бажаннями і успішно досягати цілей, дбайливо зберігати родинне вогнище і наповнювати щастям свій будинок, бажаю Вам міцного здоров’я і постійного наснаги.

Вітаємо з 65-річним ювілеєм чудову жінку! Бажаємо чудово відсвяткувати день народження. Насолодитися увагою, любов’ю і турботою близьких. Отримати всі найбажаніше і довгоочікуване. Випромінювати здоров’я, красу і чарівність!

Чудову жінку вітаю з днем народження. Бажаю ваші 65 не припиняти мріяти про прекрасне, бажаю миру і добра, радості і щастя. Хай серце любить, а душа співає, нехай кожен день приносить удачу і свято.

Не віриться що вже 65 років. Зовсім не змінилася і також хороша собою. Так нехай і далі допомагають зберігати цю колишню свіжість заряд оптимізму, щастя і удача. Нехай веде яскравим світлом внутрішній твій маячок, наповнюючи твоє життя лише яскравими фарбами і позитивом. Нехай у всьому супроводжує удача й успіх, а колесо фортуни крутитися безперервно. Нехай більше приємних знахідок зустрічається на життєвому шляху, і ангел охоронець завжди буде стояти за спиною. Бажаю, щоб ніякі негаразди не затьмарювали світлість твоєї душі і яскравість твоїх молодих очей. Нехай погляд надалі не буде затьмарений негодою, а вітру будуть тільки попутними! Будь завжди щасливою і збуваються мрії. 65, це вік, де не треба жити по трохи, кожен день потрібно проживай повною чашею і нехай ріг достатку всіх подальших подій буде переповнений розкішшю і шиком!

Кожна наступна дата нам, жінкам здається складніше і кожне день народження додає року. Що хочеться побажати жінці 65 років? Нехай всі гороскопи і зірка зійдуться над вами, нехай мрії не знають кордонів, а щастя летить як можна швидше. Ця цифра 65 знак пошани і нового етапу. Це той випадок, коли не відцвів квітка, а дозріває плід під теплотою сім’ї і близьких. І це не привід зменшувати хід, а вміти думати стратегічно, адже мудрості тут вже не займати. Нехай всі пережиті дні і роки стануть міцною сходинкою для погляду на захід з нового ракурсу. Нехай з світанком настане протягом нових ідей і планів. Бажаємо величезного терпіння і невичерпної любові близьких. Саме це і є надійна опора перепливати всі пороги і долати зустрічні течії. Бажаємо, щоб кожен прожитий день був яскравіше і краще попереднього і удача не покидала.

Привітання з ювілеєм 65 років жінці своїми словами

Жінки зазвичай приховують свій вік, але ми по секрету привітаємо вас з ювілеєм, адже сьогодні 65. Нехай ці роки ніяк не позначаться на вашому здоров’ї, жіночності і не грають ніякої роль в дорозі за удачею. Нехай завжди палає ваше серце, а в очах відбивається тільки квітуча весна. Нехай ці роки тільки збільшують кількість букетів та подарунків. Хай молодість народжується з кожним новим онуком і дім завжди наповнюється дитячим сміхом. Адже це найкраща нагорода та показник нажитого добра. І нехай не псують вас роки, а приносять удачу, радість і любов. Діліться завжди своїм гарним настроєм, не втрачайте внутрішнє тепло і турботу. Ще багато років будьте красивою і блищить золотом своєї душі. Розквітайте з кожним днем, і щоб поруч завжди супроводжував успіх. Щоб муза натхнення не покидала вас, продовжуйте дивувати своєю творчістю і світлом.