Close

Привітання з ювілеєм 50 років сестрі у прозі

Найбільш зворушливі та душевні поздоровлення з ювілеєм для сестри на 50 років тільки у нас. Гарні вірші і проза запамятовується від наших авторів не залишить байдужою вашу сестричку.

50 років — це вік зрілості, достатку, мудрості і досвіду, що робить тебе, люба сестричка, ще привабливіше. Тому, бажаю тобі залучати до себе тільки радість, щастя, добро, увагу і хороших людей, а все погане нехай проходить повз. З Ювілеєм!

Мила сестричка, тобі сьогодні 50. Я від усієї душі вітаю тебе і хочу в твоє свято побажати завжди дивитися вперед з надією, постійно відчувати тепло рідних сердець, ніколи не піддаватися поганому настрою, впевнено, з добром в душі і щастям на долонях продовжувати свій життєвий шлях.

Мила моя сестричка! Вітаю тебе з ювілеєм! Хочу тобі сказати, що в 50 років життя набуває нового сенсу і яскраві фарби. Бажаю тобі здоров’я, молодості і краси. Будь жіночна, мила й чарівна. Бажаю тобі знайти своє місце в житті, приємне захоплення і гідних людей поруч.

Сестра моя люба, вітаю тебе з твоїм 50-річчям. Від щирого серця я бажаю тобі добра і щастя в душі, достатку і благополуччя в домі, поваги і пошани в оточенні, миру і любові в родині, удачі і везіння в будь-якій діяльності.

Вітаю з 50-річчям, дорога та мила моя сестра. Побажати тобі хочу бадьорості душі і тіла з ранку до ночі, доброї вдачі з понеділка по неділю, грандіозних і радісних подій кожен місяць і світлого щастя цілий рік.

Привітання з ювілеєм 50 років сестрі у прозі

Ювілей – це не просто дата, яка нічого не означає. Адже це велике число, яке для кожної людини, яка досягла його, означає те, що він так багато пережив. Ось зараз я збираюся побажати своїй сестрі щастя. Адже сьогодні їй виповнилося п’ятдесят років. Якщо подумати, дата зовсім не маленька. Але, насправді для тебе зараз життя тільки починається. А це означає якраз те, що ти ще так багато зможеш встигнути все зробити. Адже головне для тебе, це постаратися зовсім справити якомога швидше. І нехай у твоєму житті все буде виходити так добре. І пам’ятай про те, що твої друзі, родичі і улюблені люди завжди будуть перебувати біля тебе, щоб у найважчі хвилини завжди прийти на допомогу. А зараз просто давай проведемо добре свято, яке нам так сильно доріг, і нехай удача завжди буде поруч з тобою.

Хіба не кожен чоловік повинен намагатися змінити своє життя в кращу сторону. І якщо це і буде не завжди так легко робити, все ж спробувати варто. І в цей самий момент мені особливо хочеться сказати масу теплих слів своїй дорогій сестрі. Адже сьогодні їй виповнилося 50 років. А це, треба сказати, зовсім не маленький вік. Ти вже пройшло через багато всього. Ти також змогла побачити те, чого не змогли побачити інші. І тому ми просимо тебе про те, щоб ти робилася з нами своїм досвідом, адже для нас це так важливо. І зараз, коли час вже зовсім не раніше, нам пора йти, щоб ти змогла добре провести свій день. І головне – завжди пам’ятай про те, що ми з тобою будемо завжди перебувати поруч. Це означає те, що в біді ти зовсім не залишишся, ти завжди будеш поруч з нами, і з нашою підтримкою. Вір у нас, і вір у себе.