Close

Привітання з ювілеєм 50 років подрузі своїми словами

Красиві і оригінальні привітання з ювілеєм 50 років для подруги тільки у нас на порталі Vitannya.com. Побажання від наших авторів – це кращий спосіб привітати улюблену подружку.

Вітаю тебе з півстолітнім ювілеєм! Стільки в твоєму житті сталося важливих подій. А скільки всього хорошого тебе чекає попереду, адже у світі стільки прекрасного, цікавого і незвіданого. Бажаю тобі, щоб життя твоя була повна добра. Нехай тобі сняться тільки радісні сни, від яких хочеться посміхатися й жити далі.

Я хочу, щоб ти часто і щиро посміхалася! Я вітаю тебе з 50-річчям, з твоїм ювілеєм, і хочу побажати тобі радіти життю так само, як і в 18! Хай життя подарує тобі те, що ти ще не пережила, але тільки нехай це будуть приємні години! Чому годинник? Тому що миті – це занадто мало для того, щоб повною мірою відчути всю радість і щастя події! Залишайся завжди такою ж веселою, красивою, адже кожному віку свій, і ніколи не думай про щось шкодувати! Я всім серцем бажаю тобі цього! З ювілеєм, моя дорога!

П’ятдесят – яка чудова і важлива дата! Золою ювілей! Золота середина! Ось вже стали дорослі і діти, а тепер і онуки не дають тобі нудьгувати, вони потребують уваги і турботи. І коли вони відвідують улюблену бабусю, ти з задоволенням, заново переживаєш ці приємні миті, як коли то ти також дбала про своїх дітей. Люба моя, живи на всі сто! Бери від життя все найсвітліше і найкраще, що вона дає! Нехай твої очі світяться від щастя, а в серці живе любов. Нехай всі птахи світу співають сьогодні, бо сьогодні твій ювілей! Вір в краще, коли тобі важко. Смійся, коли хочеться сумувати. Кажуть життя це гра, де хтось виграє, а хтось програє. Якщо це правда, я бажаю тобі тільки перемог! Від душі вітаю!

У день народження бажаю тобі, моя подружка, щоб небо подарувало тобі своє заступництво, щоб беріг тебе найкращий ангел на Землі, щоб не підпускав він до тебе біди і горе, проблеми і невдачі! Знайди сповна у своїй життя, любові і щастя, удачі і успіху, скупайся в озері радості й ніжності, знайди віру і надію! Все буде добре! Тобі всього лише 50!

Подружка моя, з Ювілеєм! Не скажемо нікому, скільки тобі років виповнилося, а скажемо, що ти стала в 50 разів розумнішими і красивіше. Здоров’я тобі міцного, і нехай ця дата стане початком кращої половини твого життя, насиченою яскравими враженнями, радістю і благополуччям!

Від усієї душі вітаємо із золотим ювілеєм! Нехай золото залишиться з Вами на всі наступні роки: дім буде повною золотою чашею, здоров’я — міцним, як злиток золота, характер залишиться золотим і весілля буде золотий!

Сьогодні Вам виповнилося 50 років. Можна сказати, «вже виповнилося», а можна — «виповнилося ще тільки». Якщо Вам виповнилося ще тільки «50», значить, будуть і всі «100»! З ювілеєм!