Close

Привітання з ювілеєм 50 років мужчині своїми словами

Красиві привітання з ювілеєм для чоловіка на нашому порталі Vitannya.com. Незабутні тексти з добрими побажаннями на день народження для чоловіків.

За останні півстоліття існування Землі навряд чи можна знайти людину, яка зробила цей світ якщо не сильніше, то корисніше для рідних і близьких, ніж наш ювіляр. Завжди готовий… підтримати у важку хвилину, бадьорий, веселий, випромінює життєву енергію. Саме таким Вас хочуть бачити ваше оточення й далі. Дай Боже Вам здоров’я, розкриття творчого потенціалу і можливості на сто відсотків використовувати багатий життєвий досвід.

Вам сьогодні стукнуло 2 по 25! Подивіться на себе у дзеркало. Це кошмар, як ви… відмінно збереглися: на обличчі майже немає зморшок, а посмішка Алена Делона у порівнянні з Вашої просто відпочиває! А фігура – атлети лопнуть від заздрості. А ваше почуття гумору – «Дизель-шоу» нервово курить у кутку. Вітаємо і бажаємо залишатися таким багато років!

50 років – це найпрекрасніший час: будинок побудований, а діти разом з деревами зросли. Залишається тільки спостерігати за результатами своїх експериментів молодості та насолоджуватися життям. Ми хочемо зібратися за цим святковим столом ще через 50 років, щоб знову привітати Вас з ювілеєм і з гордістю назвати Вас людиною століття. Хай здоров’я Ваше завжди буде міцним, діти та онуки слухняними, а життя – по-справжньому радісним і повним пригод!

Привітати з ювілеєм 50 років мужчині у прозі, картинка

Привітати чоловіка з ювілеєм 50 років своїми словами

Сьогодні ми вітаємо Вас з півстолітнім ювілеєм. Можна з упевненістю сказати, що за своєю популярністю Ви обігнали усіх відомих політиків та зірок естради. Адже про них ми згадуємо тільки зрідка, а про Вас пам’ятаємо постійно. Так нехай доля береже Вас і надалі, а ми хочемо побажати Вам здоров’я, щастя, збільшення матеріального добробуту, душевної рівноваги та творчого потенціалу. Нехай всі Ваші мрії здійсняться.

Дорогий братик, я хочу привітати тебе з ювілеєм. 50 років – це початок нового життя, тому у тебе все ще попереду. Я хочу побажати тобі здоров’я, щастя і добробуту. Нехай ніщо тебе не затьмарює, а тільки робить сильнішими і мудрішими. Зі святом!

Кажуть, людині потрібно два роки, щоб навчитися говорити, і 50 років, щоб навчитися тримати язик за зубами. Сьогодні наш ювіляр довів, що цю школу він пройшов на «відмінно». Залишайся, дорогий, на другий термін і продовжуй навчання. 100 років тобі будуть забезпечені!

Дорогий, я хочу привітати тебе з ювілеєм. Сьогодні твоє свято, сьогодні значна дата, тому я хочу побажати тобі багато щастя, міцного здоров’я, радості та гарного настрою щодня. Не забувай, що все тільки починається, тому хай перемоги та успіх завжди супроводжують тебе. Зі святом, коханий!