Close

Привітання з ювілеєм 50 років мужчині своїми словами

Красиві привітання з ювілеєм для чоловіка на нашому порталі Vitannya.com. Незабутні тексти з добрими побажаннями на день народження для чоловіків.

Дорогий ювіляр! Вітаємо Вас із золотим ювілеєм – такою прекрасною, важливою датою! Попереду ще багато років творчих рішень, відкриттів, можливостей досягти у житті всього, чого можна побажати. Це можливе здійснити за допомоги вашого великого життєвого досвіду та практичного знання, цілеспрямованості, діловитості, та впевненістю у своїх силах. Дозвольте побажати Вам удачі та везіння. Адже ви й так можете і з усім справлятися, тому побажаємо Вам дороги до мети без перешкод. Бути мужнім і шляхетним, щоб бути гідним любові та уваги близьких і рідних. Щастя Вам!

У цей чудовий день, в день твого ювілею я вітаю тебе! Я бажаю тобі, щоб тобі завжди на все вистачало сил, терпіння і мудрості! Я бажаю, щоб все, що ти не захотів, навіть саме незбагненне і неймовірне, дивовижним чином завжди у тебе з’являлося! Хай в житті тебе завжди переслідує удача, нехай у тебе буде закохано щастя! Нехай у серці завжди живе любов такої сили, як перша! Ти неймовірний чоловік, неймовірно чуйна і мужня людина. Незрозуміло, як всі ці якості уживаються в одній людині, але сперечатися з цим марно, тому що це факт! А факти, як відомо, незаперечні! Нехай все збудеться в житті, головне в це вірити! З 50-річчям тебе!

50 років для чоловіка – це світанок його життя. Ви сповнені енергії, ентузіазму, нових досягнень. Сьогодні наш дядько зазначає святковий ювілей. З усього серця вітаємо Вас і бажаємо всього якнайкращого. Нехай на Вашому життєвому шляху завжди зустрічаються тільки надійні друзі, нехай птах щастя часто прилітає до Вас. Будьте завжди у чудовій формі, у відмінному настрої. Бажаємо Вам міцного здоров’я, величезних успіхів у роботі та нових перемог. Нехай Господь завжди оберігає Вас.

50 років – прекрасний вік. Ти можеш спокійно підбивати підсумки пройденого, і з великою надією чекати майбутнього. Адже все ще попереду. Дорогий брате, дозволь з усього серця привітати тебе з чудовим ювілеєм. Ти сильний, мудрий, сповнений енергії чоловік. Так, нехай все у тебе йде як по маслу. Бажаю тобі довгого і щасливого життя, наповненого сонцем та добром. Нехай доля буде до тебе прихильною, будь завжди коханим. Успіхів тобі, радості та сімейного добробуту.

Дозвольте привітати Вас з ювілеєм, красивою, круглою датою! Але, скільки б ні було років Вам за паспортом, Ви виглядаєте непристойно молодо. Є така приказка: «Вам стільки років на, скільки ви відчуваєте себе у душі». Адже молодість не роки вимірюють, бувають люди похилого віку й у 20 років, а стосовно сивини і зморшкам, то вони навпаки додають чоловікові мудрого шарму, та роблять навіть красивіше. Живіть щасливо 100 років, не хворійте і продовжуйте радіти життю, і нехай буде так, чим більше літ, тим більше щастя!