Close

Привітання племіннику з днем народження душевне у прозі

Класні тексти поздоровлення в прозі з днем народження для племінника тільки на нашому сайті. Сучасна проза від наших авторів – це кращий спосіб привітати іменинника з днем народження.

Є на світі хлопець – майстер на всі руки, розумниця і ввічливий, відмінний друг і прекрасний син для своїх батьків, і це – мій племінник! Сьогодні я вітаю його з днем народження і бажаю не змінюватися, залишатися таким же, а також виконувати всі мрії і, ніколи не втрачаючи смаку до життя, дізнаватися нове і вміло створювати своє щастя!

Вітаю, дорогий племінник, з Днем народження! Нехай тебе всюди і завжди супроводжує сама удача, нехай кожен день для тебе буде ясним і безхмарним, виконаним чистоти і щирого тепла. І нехай всі печалі і негаразди залишаться в минулому, поступившись місце світлої і прекрасної радості!

Дорогий мій улюблений племінник, вітаю тебе. Мої вітання виходять тільки від серця і душі. Вірю в те, що у тебе все неодмінно буде виходити, а доля зможе відкрити численні можливості. Ти – моя справжня гордість, адже я бачу, наскільки багато в тобі позитивних граней характеру, як багато гідних вчинків ти можеш зробити. Будь ласка, постарайся радувати кожен день своїх батьків, адже вони – прекрасні люди. Даруй своїм рідним тепло душі і серце, турботу і увагу. Знаю, що ти неодмінно доб’єшся кожної поставленої цілі, адже сумніви зайві, розуміючи і бачачи твою силу характеру. Племінник, рости здоровим і активним, щасливим і радісним. Я прошу у долі захисту, підтримки для тебе, адже тільки в цьому випадку можна розраховувати на прекрасний зліт і досягнення поставлених цілей, активний розвиток в обраному напрямку.

В цей світлий і святковий день народився наш улюблений племінник. Бажаємо тобі повні кишені щастя, вагони радості, кошики здоров’я. Нехай забиваються тобою голи у футбольні ворота, нехай даруються квіти в знак дружби і любові, нехай кожен прожитий день осяяне щастям і добром!

Навіть якщо б ти був чужою людиною, а не моїм улюбленим племінником, я могла б сказати, що ти – найкращий з молодих людей! Не дивно, що в тебе багато друзів і добрих знайомих! Всі вони люблять тебе і з радістю вітають зі святом. Вітаю і я тебе з днем народження і бажаю залишатися тим же гідною людиною, яким ти показував себе до цих пір. Удачі тобі, вона не буде зайвою нікому! Щастя, добра і здоров’я! Зі святом!

Щиросердечні вітання племіннику з днем народження

Племінник, в твій день народження, чесно скажу, що ставлюся до тебе як до рідного сина! Пишаюсь твоїми успіхами, переживаю за промахи і радію тому, що ти плануєш в майбутньому. Нехай все вдасться навіть понад те, про що мрієш!

Чоловіка в самому розквіті років, дотепного співрозмовника, справжньому благородному лицареві, а простіше кажучи – моєму племіннику, я бажаю сьогодні, в день його народження, жити щасливо і довго, виконувати свої мрії і досягати кожної поставленої мети! Живи весело, вір в краще і цінуй кожну мить, адже саме з них складається весь наш світ, і саме тобі під силу зробити його світлішим і кращим! ©