Close

Привітання невістці з днем народження смс у прозі

Урочисті і веселі привітання невістці з днем народження в прозі. Легко запамятовуються, душевні побажання до дня народження для невістки. Знайди своє привітання до душі!

Дорога невістка, ми пишаємося тобою і тим, як ти зберігаєш і оберігаєш свою родину! З Днем народження тебе вітаємо і бажаємо не втратити дар мудрої жінки і люблячої дружини! Нехай твоя краса вічно радує близьких, а таланти наближають тебе до намічених цілей!

Коли наш син привів тебе в будинок, ми зрозуміли – нарешті наш хлопчик навчився вибирати краще! Так, ти не народилася в нашій дружній великій родині, але ми раді, що ти стала її частиною. З днем народження, дорога невестушка!

З днем народження вітаю! Щастя і любові бажаю! У кар’єрі нехай тобі пощастить Досягти до рівня зірок висот! Сімейне життя нехай буде солодке, Завжди залишайся для чоловіка загадкою! Нехай радують діти тебе знов і знов!

Дорога невістка, ми з тобою так дружні, а це велика рідкість, щоб невістка зі свекрухою дружили. Я відчуваю тебе своїм серцем і радію твоїм успіхом. Вітаю з днем народження і чекаю, що у твоєму житті буде ще більше успіхів і щасливих моментів. Бажаю тобі солодкого щастя і ягідного настрою.

Привітати з днем народження невістку – велике задоволення! Та хіба може бути інакше? Адже вона у нас рум’яна красуня і майстриня із золотими руками!

Смс привітання невістці з днем народження

Я знаю, що кожна жінка мріє знайти звичайне жіноче щастя, але, на жаль, не всім це дано! Я сподіваюся що ти, рідна моя невістка, знайшла щастя з моїм сином. Я намагалася виховати його гідним чоловіком! Бажаю, щоб у вашому житті завжди все було гладко!

Я тебе вітаю з днем народження, люба моя невістка! Прийми від своєї свекрухи найщиріші побажання щастя! Це основа життя кожної людини! Хай ваш будинок завжди буде осяяний прекрасним світлом любові! Цінуйте один одного і розумійте! Тільки так можна прожити довге радісне життя.

Це велика радість, що ти стала членом нашої сім’ї. Адже, будучи по-справжньому світлим людиною, даруєш всім оточуючим тепло своєї душі. Дякую, що ти така. З днем народження!

Моя дорога невістка, в твій день народження хочу побажати бути красивою русалкою в океані щастя, парити вільним птахом у хмарах надій, залишатися улюбленою жінкою, зберігає тепло і благо свого сімейного вогнища.

Люба моя, мила невісточка, братова, я тебе вітаю з днем народження і хочу побажати жити в достатку і благополуччя, дбайливо зберігати вогнище дружної сім’ї та піклуватися про своїх близьких, насолоджуватися щастям і радістю, процвітати в усьому і жити з веселою піснею у душі.

Самому доброму людині в день народження ми бажаємо щасливого і радісного життя! Променистої посмішки! Радісних, яскравих очей! Хай щастя завжди оберігає ваш будинок від біди! Адже ти це по-справжньому заслужила! Залишайся завжди такою, улюблена невістка!