Close

Поздоровлення тітці з днем народження у прозі до сліз

Класні тексти поздоровлення в прозі з днем народження для тітки тільки на нашому сайті. Сучасна проза від наших авторів – це кращий спосіб привітати іменинницю зі святом.

Я хочу сьогодні привітати свою милу тітку з днем її народження. До моєї великої радості, вона готова прийняти всі мої слова і побажання. Часом мені здається, що вона – моя друга мама. Все життя вона показує мені наскільки сильно мене любить. Я бажаю їй величезного щастя, такого, щоб вистачило на все життя.

Моя улюблена тітка! Сьогодні я прийду до тебе в гості відсвяткувати твій день народження. Нехай цей день принесе тобі багато радості. Я бажаю, щоб вся твоя життя складалося лише з одного великого щастя. Нехай всі твої мрії і побажання втіляться в реальність, а всі твої невдачі назавжди покинуть тебе. Всього тобі самого хорошого, моя кохана!

Тітка, люба, в день твого народження так багато добрих і щирих побажань! Щиро підтримую всіх, хто просить у долі для тебе щастя і благополуччя! Приєднуюся до всіх добрим побажанням удачі, добра, душевного спокою, радісних свят та безхмарних буднів!

Тітка, люба, в день твого народження так багато добрих і щирих побажань! Щиро підтримую всіх, хто просить у долі для тебе щастя і благополуччя! Приєднуюся до всіх добрим побажанням удачі, добра, душевного

Тітка – це друга мама. Вона завжди поруч, так само сувора, справедлива і ніжна, як мама. Тітка завжди готова підтримати у важку хвилину, тому ми дуже щасливі, що в нашому житті є ви. Крім подарунків, ми хочемо подарувати вам своє тепло і побажати зловити свою хвилю щастя, яка довгі роки буде нести вас по життю.

Поздоровлення тітці з днем народження у прозі

У День народження моєї тітки ми не менш щасливі, ніж вона. Адже тятя для нас – близька людина, надійний хранитель таємниць і міцна захист від маминої строгості. Ви завжди були для нас прикладом, тому ми дуже раді, що завжди можемо звернутися до вас за доброю порадою.

Мила наша тітка, сьогодні ваш День народження, але це не означає, що ми будемо вважати, скільки вам років. Сьогодні ми хочемо побажати вам здоров’я, завжди мати можливість займатися улюбленою справою і зустріти свого чоловіка, який би подарував вам жіноче щастя.

Тітка, у тебе сьогодні святковий настрій, так як ти відзначаєш свій день народження. Я хочу зробити його ще більш радісним і натхненним своїми побажаннями. Так от, своїми словами пророкую тобі жити успішно, розвивати всі свої достоїнства, потурати своїм слабкостям і дозволяти маленькі радості.

Тітка, запевняю тебе, ти краще за всіх! Смієшся – щирою, ніж всі навколо, працюєш із задоволенням, відпочиваєш з насолодою і маєш на все свою думку. Залишайся такою ж справжньою назавжди! Вітаю з днем народження!