Close

Поздоровлення коханої невістці з днем народження у прозі

Урочисті і веселі привітання невістці з днем народження в прозі. Легко запамятовуються, душевні побажання до дня народження для невістки. Знайди своє привітання до душі!

Самі теплі слова подяки хочу виголосити сьогодні в твою честь, дорога невестушка! І побажати твій чудовий день народження самого необхідного для будь-якої людини: міцного здоров’я, довголіття, невичерпної енергії і завжди гарного настрою! І, звичайно, люблячого, щедрого і розуміє дружина! Чи так само щаслива, як я щаслива від того, що ти моя невістка! З днем народження!

Невестушку рідну і гаряче улюблену хочу привітати з чудовим святом – Днем Народження! Видно, почув мої молитви Господь і послав сина до дружини найкращу з дівчат! Навіть якщо б я, в дусі свекрухи, захотіла причепитися до чого-небудь, то просто не знайшла до чого. Адже ти чудова дружина і господиня, мама і дочка! Бажаю тобі залишатися такою ж безпосередній, життєрадісною і непередбачуваною на радість моєму синові, моїм онукам і мені!

У цей ясний літній день бажаю тобі, моя невістка, щоб у твоїй душі був спокій, у серці – любов, в теле – фортеця і здоров’я! Нехай в цей день народження здійсняться всі твої найзаповітніші мрії, адже ти поганого не загадаєш, і не побажаєш іншим людям! Твій свекор бажає тобі, наш світлий ангел, лише сімейного щастя!

Сьогодні, для всіх нас дуже важливий день! Ми вітаємо з Днем Народження нашу дорогу невістку і просто самого теплого і милого чоловічка, з яким приємно перебувати поруч! І в цей особливий день хочемо побажати, щоб посмішка не сходила з твого обличчя! Залишайся такою ж молодою, граціозною, позитивною, оптимістичною, креативної, життєрадісною і активної! Хочемо побажати тобі цього, величезних розмірів жіночого щастя, адже коли дівчина щаслива, значить, у неї є все! Ти надзвичайна людина, таких як ти більше немає! Ми захоплюємося співвідношенням тебе і твого віку, ти – доказ того, що вік це просто цифра! Нехай кожен момент кожного твого дня буде наповнений тією радістю і щастям, яке, ти приносиш іншим! Бажаємо духовно рости і розвиватися, набиратися сил і мудрості! Попереду тебе чекає ціле життя! Ми тебе любимо!

Бажаю тобі, мила невестушка моя, щоб стала ти счастливою, щоб вдалину доля кликала. Бажаю, щоб про минуле не забувала ти, як вчила тебе твоя турботлива свекруха. У цей прекрасний день народження бажаю тобі, щоб очі твої сяяли від щастя і любові, захоплення і пристрасть, надії і радості. Нехай у цей святковий час здійсняться твої найзаповітніші мрії та бажання.

Поздоровлення коханої невістці з днем народження

Невістка! Вітаю тебе з днем народження! Побажаю тепла сімейного вогнища, любові і взаєморозуміння у вашому домі. Нехай будь-які неприємності проходять побіжно, а з вами залишається тільки добро і щастя! Життя так швидкоплинна… Нехай вона буде прекрасною! З найкращими побажаннями.