Close

Побажання жінці з добрим ранком у прозі

Тільки креативні побажання в прозі з добрим ранком для жінки на нашому сайті Vitannya.com. Сучасна проза від нас – це найкращий спосіб побажати гарного настрою.

Як ні сумно, дорога, але пора розлучатися. Розлучатися з подушкою і ковдрою. Розумію, прощання буде важким. Щоб легше пережити розлуку випий міцної кави, заїси біль солодким передчуттям подій наступаючого дня і включи голосніше гарний настрій. З добрим ранком, моя кохана!

Кохана моя, відкрий чарівні оченята, завари чашечку ароматної кави, виглянь у віконце і помилуйся сьогоднішнім прекрасним світанком. Нехай це дивне пробудження принесе тобі позитивний заряд енергії та чудовий настрій на цілий день. А всі навколишні нехай насолоджуються твоєї неповторною красою і ніжністю. І пам’ятай, що я тебе люблю більше за життя.

Я знаю, як ти ненавидиш сіре похмурий ранок. Ти не повіриш: я до нього відчуваю ті ж почуття! Так давай ненавидіти його разом за гарячим ранковою кавою і приємною бесідою. Дорога, я не бажаю тобі доброго ранку, тому що сам зроблю його для тебе

Доброго ранку, моя люба. Продзвенів будильник і твій солодкий сон, як і добрий Карлсон полетів, але обіцяв повернутися! А поки цей момент не настане, у тебе є я. Не Карлсон, звичайно, але теж чоловік хоч куди, в повному розквіті сил, до того ж ще й талановитий!

Доброго ранку, пупсик! Сподіваюся, батарейка всередині тебе добре зарядилася за ніч і ти будеш цілий день стрибати, скакати і все встигати, як заводний зайчик!

Побажання жінці з добрим ранком

Моє побажання доброго ранку таке ж гарне, як і моє ставлення до тебе! І, сподіваюся, він принесе з собою везіння і настрій, який приємно здивує тебе своєю веселою і позитивною забарвленням. Лови частинки бадьорості, які бризками летить на тебе з усіх боків!

Легкий сонячний промінчик постукав у твоє віконце. Прокидайся, моя принцеса. Я бажаю тобі доброго ранку. Нехай воно буде справді добрим, нехай всі твої мрії перетворяться в реальність. Нехай ранок подарує тобі ключик від щастя. Бажаю тобі величезних успіхів у всіх твоїх починаннях. Нехай сьогоднішній день буде продовженням чудового ранку. Нехай у тебе все гаразд, нехай всі захоплюються своєю красою. Моє сонечко, ти в мене найкраща, найдобріша, та сама прекрасна, як сьогоднішній ранок

З наступившим новим днем тебе, мій коханий чоловічок! Подивися, навіть сонечко виглянуло, щоб поцілувати тебе в твої веснянки, так що вставай швидше! Інакше ти ризикуєш проспати все найцікавіше, що приготував цей чудовий день для тебе сьогодні.

Доброго ранку, ось що хочеться сказати відразу після того, як ведеш чудовий ранок за вікном. День насправді обіцяє бути одним з найкращих. Ось чому треба намагатися з усіх сил намагатися бути найкращим, як би складно це не було. Сьогодні тебе, прекрасну жінку, очікує безліч різних речей, які ти повинен будеш зробити. І тільки в тому випадку, якщо ти зможеш додати потрібну кількість зусиль, тільки тоді ти зможеш подолати і отримати справжнє задоволення від того, що відбувається. Так чому ж не спробувати зовсім впоратися і отримати від цього задоволення. І наостанок, коли ми з тобою будемо розлучатися, мені треба буде сказати тобі найкращі слова, які тільки можуть бути в цьому житті. Залишайся завжди такою ж чудовою дівчиною, і тоді все буде у тебе в житті найкращим чином.