Close

Побажання хлопцеві спокійної ночі у прозі

Тільки цікаві побажання в прозі добраніч для хлопця на нашому сайті Vitannya.com. Сучасна проза від нас – це найкращий спосіб побажати гарного настрою.

Побажання Спокійної ночі: дівчині, жінці, чоловікові

Побажання хлопцеві: доброго ранку, доброго дня

Коханий! Не зможу заснути, поки ти не прочитаєш цю СМС! Тому я затишно вмостилася під теплою ковдрою, щоб написати тобі ніжні слова. Нехай це невелике повідомлення допоможе тобі в цю ніч побачити самі прекрасні сни з моєю участю! Адже я тебе дуже сильно люблю!

Мій коханий, хай ця ніч буде сповнена чудових снів! Нехай до самого ранку твій сон буде безтурботним, мирним і солодким, адже ти повинен насолоджуватися кожною миттю свого відпочинку! Мій любий, пам’ятай навіть уві сні, що я всім серцем люблю тебе!

Спокійної, ніжної ночі! Барвистих, казкових, чарівних сновидінь! Нехай твій спокій охороняють добрі феї, а ранок після сну буде легким і бадьорим!

У мене є твоє фото. Ти знав про це? Я зберігаю його в столі, щоб ніхто не побачив мій секрет. Пройде ще небагато часу, і ми розповімо світу про нас. А поки що, коли зірки з’являються на небозводі, я його дістаю, цілу, і засинаю. Засинай і ти, коханий. Солодких снів.

Ось вже ніч вступила у свої володіння і я хочу передати тебе, коханий, в її руки. Нехай вона подбає про тебе так, як я дбаю про тебе вдень. Спи і дивись чарівні сни, в яких я буду з тобою. Ти навіть не помітиш нашого розставання, тому що моя душа завжди з тобою. Спокійної ночі.

Побажання хлопцеві спокійної ночі

Я хочу побажати тобі гарної і доброї ночі. Нехай будь-денні тривоги і турботи йдуть геть, а в душі запанує гармонія, яка дозволить зрозуміти, наскільки особливим може бути день. Нехай прекрасне сновидіння подарує тобі приємні миті відпочинку, а міцний сон подарує багато енергії. Ти обов’язково після такого вдалого відпочинку зумієш довести всім, наскільки ти сильний і успішний. Бажаю, щоб лілова цариця з золотистою короною зігріла тебе. Пам’ятай про те, що я завжди думаю про тебе і тільки з тобою зможу бути щасливою по-справжньому. Ти – мій герой і обранець, який активно захищає від будь-яких негараздів, пов’язаних з долею. Я Хочу побажати тобі всього найкращого вночі і прекрасного ранку, а вдень я бажаю побачити тебе активного і в гарному настрої. Відпочивай, мій скарб, адже після денної суєти ти заслужив такої привілеї.

Щастя моє, бажаю тобі добраніч і добрих снів! Хочу, щоб ти був так само щасливий, як я поруч з тобою* Ти зробив моє життя прекраснішим! У відповідь я спробую зробити твою ще прекрасніше! Цілу, обіймаю, скучаю*

Як прекрасно нічне небо. Зірочки, немов лампочки, включаються по всьому небу. Місяць, як охоронець тиші і спокою суворо поглядає на землю. Настає ніч. Лягай мерщій спати, мій коханий, адже всю роботу не переробиш. Я бажаю тобі спокійної, доброї ночі. Нехай тобі присняться солодкі сни. Нехай твій нічний відпочинок ніщо не потривожить, а завтра з новими силами, ти зустрінеш новий день. Добраніч, моя найрідніша людина на світі. Будь завжди щасливий.

Глибокого, міцного сну тебе, любов моя. Гарненько відпочити, солодко виспатися і почати новий день в бойовому настрої. Нехай тобі присниться що-небудь коротке, але чудове. Спокійної ночі, дорогоцінний мій чоловік!

Сон — це розлука, мій коханий, а я навіть на короткий час не хочу віддавати тебе розлучниці-ночі. Але якщо немає іншого способу повернути сили і відпочити, я відпускаю тебе. Іди в царство сну, тільки з однією умовою: засинаючи, думай про мене! Спокійної тобі ночі, мій хороший, а я чекаю нової зустрічі!

Коханий мій, любий! Знову вечір за вікнами, а я все дивлюся на овал блідою місяця в нічному небі наді мною. Ти навіть не уявляєш, я заздрю їй – вона зможе всю ніч милуватися тобою і тим, як ти солодко спиш! Я далеко від тебе…Сьогодні нас розділили кілометри і обставини. Але дуже сподіваюся, що цієї тихої зоряної ночі я приснюсь тобі, і хоча б уві сні ми будемо щасливі поруч.

Доброї ночі!

Ніжний, теплий вечір переходить в темну самотню ніч. Мій коханий, хай тебе відвідають найприємніші і чарівні сновидіння, в яких будемо лише ми з тобою! Бажаю зануритися в незвичайний світ далеких, неіснуючих країн, цікавих подій і прокинутися в чудовому настрої! І щоб це настрій, супроводжувало тебе до самого вечора. Щоб той заряд бадьорості, що ти отримаєш уві сні, допоміг тобі робити все, що ти задумав. І знай що подумки, я завжди з тобою, а ввечері приходжу у всі! Адже для мене немає нічого дорожчого на світі, ніж ти! І мої думки тільки про тебе. Солодких тобі снів!

Як я заздрю зіркам, які милуються тобою спати! Як я заздрю місяці, яка пестить тебе своїм світлом! Як я заздрю твоєму ліжку, яка відчуває тепло твого тіла! Коханий, лягай швидше спати, щоб швидше прокинутися і знову обдарувати мене своєю любов’ю! Спокійної ночі.

Сонце вже давно зайшло за обрій, і мою промінцю світла теж пора лягати. Знаю, що ти сьогодні дуже втомився, тому хочу сказати, щоб ти скоріше лягав у ліжко і забув про свої клопоти. Просто віддайся сну і гарненько відпочинь. А вранці, коли ти відкриєш очі, прокинеться і сонечко, воно обов’язково зігріє тебе своїми променями і дасть тобі необхідні сили на наступний день, наповнить енергією і радістю, щоб ти міг також дати добро іншим людям. Знаєш, сьогодні хочу побажати тобі казкових снів. Зрозуміло, що для дорослого чоловіка це просто смішно, але все ж, в глибині себе потрібно залишатися дитиною. Нехай наші сни будуть нашим секретом. Найпрекрасніших тобі снів, солодких мрій. Добраніч, любий!

День поскакав на білому коні в минуле, а чорний кінь подарував нам ніч. Зірки, одна за одною включають свої яскраві лампочки на тихому небі. Місяць, красивий і строгий, охороняє тишу і спокій нічного неба. Все навколо затихає і заспокоюється. Настає ніч. Я хочу тобі, мій милий, побажати спокійної ночі, прекрасних, солодких снів. Нехай тобі присниться щось хороше, добре. Нехай нічний сон буде міцним і спокійним. Нехай нічний відпочинок дає тобі нові сили до завтрашнього дня.

Побажати хлопцю добраніч прозою

Моє бажання тебе пручається сьогоднішнього сну. Наступної спільної вночі, я не дам тобі спати, а буду мучити своїми ласками, розірву на частини і… втомлена, у повному задоволенні, засну, притулившись до тебе… вдихаючи улюблений чоловічий запах справжнього самця!

Рідний, ти – коштовність моєму житті. Я шалено вдячна Всевишньому за тебе! Нехай цієї вночі ти побачиш уві сні щось надихає, а вранці ми разом продовжимо підкорювати світ!

Нехай м’яка постіль вкриє тебе від денних проблем, а хвилі Морфея віднесуть тебе в долину солодких снів, нехай спокій твій порушує тільки тихий спів цвіркуна та шепіт листя про те, як ти прекрасна і мила. Добраніч, кохана, я так хочу тобі наснитися.

Бажаю тобі, мій дорогий чоловік, солодких, приємних снів. Нехай минулий день забирає з собою всі невирішені проблеми і складні завдання. Щоб ніщо не могло потривожити твою душу, твій нічний спокій і твій довгоочікуваний відпочинок. Спи міцно до самого ранку.

Глибокого, міцного сну тебе, любов моя. Гарненько відпочити, солодко виспатися і почати новий день в бойовому настрої Нехай тобі присниться що-небудь коротке, але чудове. Спокійної ночі, дорогоцінний мій чоловік!