Close

Побажання хлопцеві спокійної ночі у прозі

Тільки цікаві побажання в прозі добраніч для хлопця на нашому сайті Vitannya.com. Сучасна проза від нас – це найкращий спосіб побажати гарного настрою.

Побажання Спокійної ночі: дівчині, жінці, чоловікові

Побажання хлопцеві: доброго ранку, доброго дня

Коханий! Не зможу заснути, поки ти не прочитаєш цю СМС! Тому я затишно вмостилася під теплою ковдрою, щоб написати тобі ніжні слова. Нехай це невелике повідомлення допоможе тобі в цю ніч побачити самі прекрасні сни з моєю участю! Адже я тебе дуже сильно люблю!

Мій коханий, хай ця ніч буде сповнена чудових снів! Нехай до самого ранку твій сон буде безтурботним, мирним і солодким, адже ти повинен насолоджуватися кожною миттю свого відпочинку! Мій любий, пам’ятай навіть уві сні, що я всім серцем люблю тебе!

Спокійної, ніжної ночі! Барвистих, казкових, чарівних сновидінь! Нехай твій спокій охороняють добрі феї, а ранок після сну буде легким і бадьорим!

У мене є твоє фото. Ти знав про це? Я зберігаю його в столі, щоб ніхто не побачив мій секрет. Пройде ще небагато часу, і ми розповімо світу про нас. А поки що, коли зірки з’являються на небозводі, я його дістаю, цілу, і засинаю. Засинай і ти, коханий. Солодких снів.

Ось вже ніч вступила у свої володіння і я хочу передати тебе, коханий, в її руки. Нехай вона подбає про тебе так, як я дбаю про тебе вдень. Спи і дивись чарівні сни, в яких я буду з тобою. Ти навіть не помітиш нашого розставання, тому що моя душа завжди з тобою. Спокійної ночі.

Побажання хлопцеві спокійної ночі

Я хочу побажати тобі гарної і доброї ночі. Нехай будь-денні тривоги і турботи йдуть геть, а в душі запанує гармонія, яка дозволить зрозуміти, наскільки особливим може бути день. Нехай прекрасне сновидіння подарує тобі приємні миті відпочинку, а міцний сон подарує багато енергії. Ти обов’язково після такого вдалого відпочинку зумієш довести всім, наскільки ти сильний і успішний. Бажаю, щоб лілова цариця з золотистою короною зігріла тебе. Пам’ятай про те, що я завжди думаю про тебе і тільки з тобою зможу бути щасливою по-справжньому. Ти – мій герой і обранець, який активно захищає від будь-яких негараздів, пов’язаних з долею. Я Хочу побажати тобі всього найкращого вночі і прекрасного ранку, а вдень я бажаю побачити тебе активного і в гарному настрої. Відпочивай, мій скарб, адже після денної суєти ти заслужив такої привілеї.

Щастя моє, бажаю тобі добраніч і добрих снів! Хочу, щоб ти був так само щасливий, як я поруч з тобою* Ти зробив моє життя прекраснішим! У відповідь я спробую зробити твою ще прекрасніше! Цілу, обіймаю, скучаю*

Як прекрасно нічне небо. Зірочки, немов лампочки, включаються по всьому небу. Місяць, як охоронець тиші і спокою суворо поглядає на землю. Настає ніч. Лягай мерщій спати, мій коханий, адже всю роботу не переробиш. Я бажаю тобі спокійної, доброї ночі. Нехай тобі присняться солодкі сни. Нехай твій нічний відпочинок ніщо не потривожить, а завтра з новими силами, ти зустрінеш новий день. Добраніч, моя найрідніша людина на світі. Будь завжди щасливий.