Close

Побажання хлопцеві добраніч оригінальні своїми словами

Найбільш урочисті і душевні побажання своїми словами добраніч для хлопця тільки у нас на Vitannya.com. Красива і оригінальна проза від наших авторів не залишить байдужим ні одного хлопця.

Побажання Спокійної ночі: дівчині, жінці, чоловікові

Побажання хлопцеві: доброго ранку, доброго дня

Спи солодко, мій пухнастий, милий кошеня! Нехай ця ніч подарує тобі сотні казкових і цікавих снів. Нехай твоє ліжечко буде великим кораблем, який забере в тебе в казкову країну, де виконуються мрії.

Наша любов як веселка: переливається прекрасними квітами, зачаровує всіх своєю неповторною красою, з’єднує між собою дві частини світла, як і наші закохані серця!

Засинай… Дай мені привід сказати тобі з ранку «доброго ранку»… добраніч, навіть зірки стомлено гаснуть, чекаючи твого відходу до сну…

Сни бувають різні – ніжні і пристрасні, сильні і світлі, легкі, світанкові, солодкі, тягнуть, ніжні, кличуть, яскраві, прекрасні, казкові, класні… Хай тобі сьогодні ці сни насняться! А ще мене в них побачити постарайся! Твоя нічна фея.

Бажаю тобі, коханий, спокійної ночі, бо день видався насиченим і яскравим. Насолоджуйтесь і відпочинь у сні для того, щоб завтра все повторити ще яскравіше.

Побажання хлопцеві добраніч оригінальні своїми словами

Мій дорогий, не забудь закрити штори, інакше красуні-зірочки будуть здалеку милуватися тобою сплячим. Я боюся,що виблискують крихітки мені позаздрять і спробують викрасти самого кращого чоловіка біля самої щасливої жінки. Добраніч, солодких снів!

Мій чуттєвий і пристрасний мачо! Нехай ніч закутает тебе приємні думки і спокій, а сни про мене зігріють твою постіль. І відключи телефон, а то я не витримаю і подзвоню тобі.

Коханий, пропоную провести цю ніч разом. Як? Дуже просто. Нам з тобою треба заснути в один і той же час, тоді ми опинимося в одному і тому ж сні, і всю ніч зможемо не розлучатися! Давай спробуємо! А якщо не вийде, то я тобі подзвоню і розбуджу. І ми спробуємо знову!

Мій коханий, сьогодні ти весь день провів на ногах. Ти сьогодні дуже продуктивно попрацював. І дуже сильно втомився. Тепер тобі потрібно відпочити і відновити сили. Я бажаю тобі спокійної ночі. Я бажаю тобі приємного відпочинку і бажаю повного відновлення сил. Я тебе дуже сильно люблю, ти мій самий коханий чоловік!

Закривай очі скоріше, коханий мій, тебе чекає самий добрий і гарний сон. Бажаю, щоб він допоміг тобі як слід виспатися і бути готовим на нові подвиги. А мій ласкавий поцілунок проводить тебе в сни і зустріне рано вранці. Добраніч, мій принц!

Скільки на небі зірок, стільки бажаю тобі нічних мрій. День вимотав, ти втомився. Добраніч…