Close

Побажання хлопцеві добраніч оригінальні своїми словами

Найбільш урочисті і душевні побажання своїми словами добраніч для хлопця тільки у нас на Vitannya.com. Красива і оригінальна проза від наших авторів не залишить байдужим ні одного хлопця.

Побажання Спокійної ночі: дівчині, жінці, чоловікові

Побажання хлопцеві: доброго ранку, доброго дня

Спи солодко, мій пухнастий, милий кошеня! Нехай ця ніч подарує тобі сотні казкових і цікавих снів. Нехай твоє ліжечко буде великим кораблем, який забере в тебе в казкову країну, де виконуються мрії.

Наша любов як веселка: переливається прекрасними квітами, зачаровує всіх своєю неповторною красою, з’єднує між собою дві частини світла, як і наші закохані серця!

Засинай… Дай мені привід сказати тобі з ранку «доброго ранку»… добраніч, навіть зірки стомлено гаснуть, чекаючи твого відходу до сну…

Сни бувають різні – ніжні і пристрасні, сильні і світлі, легкі, світанкові, солодкі, тягнуть, ніжні, кличуть, яскраві, прекрасні, казкові, класні… Хай тобі сьогодні ці сни насняться! А ще мене в них побачити постарайся! Твоя нічна фея.

Бажаю тобі, коханий, спокійної ночі, бо день видався насиченим і яскравим. Насолоджуйтесь і відпочинь у сні для того, щоб завтра все повторити ще яскравіше.

Побажання хлопцеві добраніч оригінальні своїми словами

Мій дорогий, не забудь закрити штори, інакше красуні-зірочки будуть здалеку милуватися тобою сплячим. Я боюся,що виблискують крихітки мені позаздрять і спробують викрасти самого кращого чоловіка біля самої щасливої жінки. Добраніч, солодких снів!

Мій чуттєвий і пристрасний мачо! Нехай ніч закутает тебе приємні думки і спокій, а сни про мене зігріють твою постіль. І відключи телефон, а то я не витримаю і подзвоню тобі.

Коханий, пропоную провести цю ніч разом. Як? Дуже просто. Нам з тобою треба заснути в один і той же час, тоді ми опинимося в одному і тому ж сні, і всю ніч зможемо не розлучатися! Давай спробуємо! А якщо не вийде, то я тобі подзвоню і розбуджу. І ми спробуємо знову!

Мій коханий, сьогодні ти весь день провів на ногах. Ти сьогодні дуже продуктивно попрацював. І дуже сильно втомився. Тепер тобі потрібно відпочити і відновити сили. Я бажаю тобі спокійної ночі. Я бажаю тобі приємного відпочинку і бажаю повного відновлення сил. Я тебе дуже сильно люблю, ти мій самий коханий чоловік!

Закривай очі скоріше, коханий мій, тебе чекає самий добрий і гарний сон. Бажаю, щоб він допоміг тобі як слід виспатися і бути готовим на нові подвиги. А мій ласкавий поцілунок проводить тебе в сни і зустріне рано вранці. Добраніч, мій принц!

Скільки на небі зірок, стільки бажаю тобі нічних мрій. День вимотав, ти втомився. Добраніч…

Я сьогодні попрошу у бога сновидінь Морфея для тебе кращих нічних пригод. Всі найнеймовірніше, про що мрієш, сьогодні вночі виповниться. Засинай солодким сном, мій прекрасний принц.

Цієї ночі ангели перенесуть нас в райський сад, на сьоме небо щастя! Ніч кохання, гаряча пристрасна ніч, проведена з тобою, стане нашим маленьким прекрасним дивом!

Коханий мій, бажаю тобі спокійної ночі. Нехай тобі сняться пречудесні сни і малюються заповітні мрії, нехай твій сон буде міцним і затишним, нехай ніч подарує масу ідей і впевнених сил для проведення успішного і насиченого дня.

Квіти закрилися своїми пелюстками і сплять, мирно погойдуючи головками, і ти, рідний, швидше засинай, хай добра ніч принесе відпочинок і приємне спокій.

Побажати хлопцю добраніч оригінальні своїми словами

Спортсмен мій, сьогодні ти добряче попрацював і тепер настав час ще краще відпочити! Забудь про все, що не вийшло, завтра буде новий день, нові ідеї і нові думки! У тебе обов’язково все вийде, я в тебе вірю! Кожну секунду я подумки з тобою! А зараз лягай зручніше і засинай* Навіть на відстані я оберігатиму твій солодкий сон! Люблю*

Добраніч, любий! Завтра тебе чекають великі справи — походи по магазинах разом зі мною, а для цього чоловікові потрібно набратися сил! Солодких снів тобі!

Милий і коханий, ти готуєшся до сну, лови тоді мої слова: ти кращий, ти сильний, ти справжній і щирий! Засинай з моїм ім’ям на вустах, прокидайся з ним же. Будь цілком моїм і уві сні і наяву, я власниця, так що май це на увазі!

Добраніч, мій улюблений. Бажаю, щоб тобі приснився добрий і чудовий сон, щоб ти добряче виспався і прокинувся в чудовому настрої, з натхненням душі. Нехай ця ніч буде наповнене затишком і спокоєм, а ранок принесе світлу радість і промінчики удачі.

Самої солодкої ноченьки тобі спокійної, я хочу побажати в цей чудовий, чарівний вечір. Знаєш, про що мрію я в хвилини сутінкової тиші? Про те, щоб твої думки були повні мною, щоб т думав про мене, про нас, про наше майбутнє і самому прекрасному. Своїм посланням я хочу передати для тебе ковточок моєї ніжності, жменьку моєї ласки, невидиму коробочку з моїми повітряними поцілунками. Хочу впевнитися, що твій сон буде найприємнішим, затишним і спокійним, не дивлячись на те, що я не поруч. Бажаю тобі, щоб всі домашні скоріше втихомирилися, розійшлися по своїх кімнатах, і в хаті настала чарівна, дзвінка, м’яка тиша. Щоб нічого не заважало тобі міцно-міцно заснути і побачити омріяні сни, наповнені всілякими подіями, пригодами і хвилюючими емоціями. Добраніч, мій улюблений.