Close

Побажання дівчині з добрим ранком своїми словами

Найбільш зворушливі і душевні побажання своїми словами з добрим ранком для дівчини тільки у нас на Vitannya.com. Красива і оригінальна проза від наших авторів не залишить байдужою жодну дівчину.

Світанок, розумниця моя, часто дарує несподівані рішення і нові погляди..) З ранком, озорені креативом нестандартних концепцій..) Вірю, що твій сьогоднішній день буде вдалим!)

Доброго ранку! Удача вибирає оптимістів, тому бажаю тобі позитивної сміливістю заробити увагу пташки щастя, бути обласканим її вибором і готовим до випробувань суцільним везінням.

Бажаю ранкової бадьорості, смачного сніданку, запашної кави і успішних наполеонівських планів!

Прокидайся, моя прекрасна кохана, відкривай свій світлий погляд назустріч легкому і безтурботному ранку. Твоя краса сьогодні ще виразніше, посмішка прекрасніше, а серце ще яскравіше випромінює доброту. Нехай твій настрій передається позитивом оточуючим і повертається у вигляді щирих, життєстверджуючих посмішок.

Доброго ранку, моя люба! Перші промінчики сонця зараз довірливо дивляться в твої очі. Вони теж знають про мою любов до тебе і хочуть про це розповісти всьому світу, зігріваючи кожного своїм теплом. Хочу побажати тобі гарного дня, щоб твоя дорога завжди була освітлена сонцем. Але якщо, граючись воно сховається, то знай, що я тобі не дам замерзнути. Я подарую тобі промінчики своєї любові і турботи і ніколи тебе не кину в життєвих морозах і урагани. Натомість я хочу завжди насолоджуватися твоєї прекрасною посмішкою і бачити в своїх очах тільки радість. Якщо і будеш плакати, то нехай ці сльози будуть сльозами великого щастя. Спасибі тобі за те, що ти у мене є. Хочу, щоб ми провели цей день яскраво і незабутньо. Всього тобі найкращого на сьогодні!.

Побажання дівчині з добрим ранком своїми словами

Прокидайся, мила, ніч давно зникла за горизонтом, забравши з собою сни, лінь і спокій, а день кличе, обіцяючи сюрпризи і відкриття, успіхи і приємні хвилювання. Усе це чекає на тебе з нетерпінням, так що, посміхнися і вперед — до мрії і щастя!

З добрим ранком кохана! Я дуже за тобою сумую, адже ти неперевершена! Відправляю тобі поцілунок… Я хочу тебе обняти, і сказати, що сильно тебе люблю!

З добрим ранком, кохана моя. Бажаю солодкого пробудження і прекрасного настрою, бажаю, щоб на твоєму обличчі весь день сяяла радісна усмішка і, щоб сьогодні був саме твій день — день удачі, натхнення, захоплення і свята. Цілую тебе і шлю свій привіт з ароматом підбадьорливого кави.

З добрим ранком, кохана, коли ти прокидаєшся, оживає все навколо і життя починає свій рух. Посміхнися швидше сонечку, яке протягнуло для привітання тобі свій промінчик і хмаринки, яке запрошує тебе покататися!