Close

Побажання чоловіка з добрим ранком у прозі оригінальні

Тільки творчі побажання в прозі з добрим ранком для чоловіка на нашому сайті Vitannya.com. Сучасна проза від нас – це найкращий спосіб побажати гарного настрою.

Бажаю з самого пробудження перебувати в хвилюванні, думаючи про мене. Доброго ранку! Вечір не забариться з приходом. Потрібно встигнути все вирішити і зберегти бадьорість.

Привіт, спортсмен! Напевно ти вже давно прокинувся весь у спорті, але я все одно бажаю тобі гарного дня і бадьорого ранку!

З добрим ранком. Бажаю сьогодні співати й посміхатися, ні в чому не помилятися, вірити в себе і свої сили, залишити заявку на перемогу і неодмінно виправдати свою надію. І нехай добрий ранок зробить щасливим весь твій день.

Як шкода, що мій ніжний поцілунок не може розбудити тебе сьогодні. Через ненависні кілометри, що розділяють нас, може швидко перелетіти тільки це повідомлення. Прокидайся! З добрим ранком!

Дорогою, щоб ранок був по-справжньому добрим, потрібно його зустрічати з людьми, які готові зробити для тебе прекрасним. Ось вона я, твоя добра ранкова фея. Я наколдую тобі зараз чашечку кави, смачний сніданок і відмінний настрій. З добрим ранком!

Побажання чоловіка з добрим ранком оригінальні

Нехай цей ледь починається день видасться продовженням сну, він буде таким же світлим, легким, захопливим і радісним, і в ньому, як і у сні, буде можливо все! З добрим ранком!

Доброго ранку! Благополуччя в денних справах і відмінного настрою! Нехай удача та терпіння переможуть всі труднощі на шляху до мети!

Перший сонячний промінь зазирнув до тебе в віконце, пора вставати, мій улюблений. Нехай сьогоднішній ранок принесе тобі багато радості та чудового настрою. Нехай воно буде гарним початком дня. Бажаю тобі, мій милий, величезною удачі, везіння і успіхів. Нехай неодмінно здійсниться твоя мрія, нехай все у тебе добре виходить. Я так хочу бачити тебе щасливим, і нехай сьогоднішній ранок подарує тобі ключики від цього прекрасного почуття. Нехай сьогоднішній день буде найприємнішим миттю.

З добрим ранком, мій найдорожчий чоловік! Я б з задоволенням приготувала тобі твій улюблений кави, але адже ти так далеко від мене. Тому нехай ці мої слова додадуть тобі бадьорості і свіжих сил.

Мій солодкий, до побажань доброго ранку мені хочеться додати ще «я люблю тебе», капнути крапельку «сумую», всипати жменю «бажаю», покласти трошки «чекаю». Розбавити все це сотнею поцілунків, тисячею ніжних обіймів, мільйоном усмішок і відправити до тебе з надією на взаємний відповідь.

З добрим ранком мій янголятко! Я всім серцем і всією душею хочу побажати тобі доброго ранку. Нехай це чарівне, казково прекрасний і яскравий ранок подарує тобі посмішку, надію та світло. Нехай у твоєму серці оселиться вічна, завжди живе і ніколи не перестающая любов. Нехай всі проблеми або труднощі в твоєму житті миттєво зникнуть. Нехай душа наповнюється надією і щастям! З добрим ранком!