Close

Красиві поздоровлення Андрію своїми словами з днем народження

Надішліть зворушливе смс привітання Андрія з днем народження, яке Ви знайдете на сайті Vitannya.com. Заходьте до нас та надихайтеся чарівними привітаннями з днем народження.

Навряд чи можна знайти ще такого ж любителі екстріму і подорожей, як ти, Андрій. Дай тобі волю, і ти ні дня не просидиш на місці, змінюючи міста, країни і континенти. Пішки, на машині, вплав, літаком або мотоциклом – тобі все одно як борознити простори землі, головне, не сидіти на одному місці. Цікаво, у якій з країн застане тебе наше привітання? У будь-якому випадку, ми щиро бажаємо тобі здоров’я та невичерпних фінансів, щоб ти зміг об’їздити весь світ!

Життя дивна штука! Вона підносить нам найрізноманітніші подарунки, але, на жаль, найчастіше вони не найприємніші! А сьогодні, я хочу побажати тобі, щоб доля була до тебе прихильна, і підносила тільки самі добрі і приємні моменти! З днем народження, Андрій!

Дорогий Андрій, в твій день народження я бажаю тобі щастя, благополуччя, успіху і любові. Будь сильним і сміливим, наполегливим і успішним. І всі ми знаємо, Андрюша, що день народження всього один раз в році, а я бажаю тобі, щоб кожен день був для тебе вдалим, крутим, грандіозним і яскравим.

Андрюша, вітаю тебе з іменинами. Настільки особливе свято треба неодмінно відзначити не тільки зі своїми рідними людьми, але і з самими близькими друзями. Бажаю тобі назавжди забути про всілякі проблеми, адже життя в будь-якому випадку буде припускати наявність якихось сумнівів і перешкод. Щиро вірю в те, що ти зможеш досягти будь-якої поставленої мети і довести яскравий потенціал, який опиняється непередаваним звичайними словами. Щиро вір у те, що з будь-яким завданням вдасться впоратися, як можна швидше, і з максимальним успіхом. Прагни до активної реалізації гідного потенціалу і, звичайно, вір тільки в найкращі миті майбутнього. Андрюша, ти можеш бути успішним і самим щасливим, якщо докладеш трохи зусиль для цього і намагаєшся досягти задачі, яка буде поставлена самою долею.

Андрій, вітаю з днем народження! Бажаю неймовірно яскравих вражень, насиченою та приємного життя. Будь здоровий, завжди готовий до кращого і легким на підйом, прагнучи все вище! Достатку, розвитку, здоров’я, уваги, перспектив і удачі!

Красиві поздоровлення Андрію з днем народження

Андрійко! Вітаю з самим радісним днем у році, з днем твого народження! Побажати любові? Вона вже є, а може щастя? Його ти давно завоював. А може кар’єрного росту? Але ти і так начальник. Побажаю я тобі в душі залишатися вічно молодим, не втрачати себе і не розмінюватися на дрібниці!

Андрій, приймай найпотаємніші привітання з іменинами і, звичайно, намагайся дивитися в майбутнє з глибокою надією і самою щирою, доброю вірою. Бажаю справжніх благ і дивовижних успіхів, натхнення і можливостей для відкриття численних граней життя. Хочу побажати вірних та справжніх друзів, хороших відносин зі своєю сім’єю, адже тільки близькі люди можуть надихати на подальший розвиток і дарувати віру в те, що все неодмінно буде реалізовано лише найкращим чином. Бажаю світлих і справді щасливих днів, можливості залишити невдачі в минулому і повірити в те, що доля може радувати тільки дивовижними і гармонійними гранями. Вір в найкраще майбутнє і, звичайно, завжди прагни до досягнення будь-якої поставленої мети, збереженню позитиву і можливості зрозуміти, наскільки гідною може бути навколишнє життя. Вітаю!