Close

Короткі побажання дівчині добраніч своїми словами

Самі круті короткі побажання спокійної ночі для дівчини зібрані на нашому сайті Vitannya.com. Ми точно знаємо як зробити ваш вечір незабутнім.

Сиджу один, дивлюся на зоряне небо і милуюся тобою. Запитаєш, як? Та дуже просто: зірки на небі – це дівчата у всьому світі, а найяскравіша і найпомітніша – це ти!

Солоденьких снів! Нехай ти заснеш так швидко й міцно, що на ранок всю втому як рукою зніме.

Нехай пологом ночі вкриє тебе, цмокне твій ангел так ніжно, з любов’ю…

Ніч без тебе – справжнє випробування, але я, як справжній чоловік, не боюся труднощів і обов’язково їх подолаю. Благо можу хоча б побажати тобі спокійної нічки. Спи міцно, моя дівчинка!

Дбайливими руками Морфей вже застелив твоє ложе легким серпанком солодких снів. Бажаю чарівних сновидінь найпрекраснішою дівчиною на світі!

Короткі побажання спокійної ночі дівчині

..я обіймаю твої тонкі пальці своїми.. я відчуваю запах твого волосся на подушці.. моє дихання попадає в ритм з твоїм..) Мила, все це вже скоро повернеться. Сумую. Люблю. Лягай спати і чекай мене..)

Кохана моя, добраніч тобі і самих приємних сновидінь. Бажаю, щоб тобі приснився гарний і чудовий острів любові, лазурний берег нашого щастя, наша добра і світла мрія.

Моя світла принцеса, найпрекрасніша і найдорожча! Добре виспися сьогодні, адже завтра тобі знадобиться енергія, щоб і надалі дивувати мене неповторним запалом, приголомшливим позитивом, надзвичайно красивими іскорками в очах!

Хай тобі насняться радісні сни, нехай тобі присниться жаркий блиск місяця, нехай тобі наснитися теж що і мені, давай сьогодні вночі зустрінемося у сні!

Нехай добрі хранителі снів оберігають твій спокій цієї ночі, а побачене в мріях буде настільки ж чудово чудово, як ти незрівнянна. Приємної ночі!

Нехай нічні феї закрутять тебе в танці мрій, які мені хочеться нашептати тобі..) А прокинувшись, ти побачиш, що наше до зустрічі залишилося всього три дні..) Ніжних снів..

Бажаю спокійної, мрійливої ночі, яка понесе тебе в чудову країну мрій і сподівань!

Бажаю тобі, щоб цей вечір був справді добрим, а ніч по-справжньому спокійним. Нехай тобі сняться найпрекрасніші і обов’язково кольорові сни!

Добрих снів, мій солодкий. Нехай тобі сняться тільки кольорові сни з щасливим фіналом.

Спокійної ночі я тобі бажаю, Хай солодкий сон подарує

ніч, І нехай у сні пещу тебе, Себе не в силах перемогти!!!

Побажати дівчині добраніч своїми словами

Спокійної ночі солодких снів, я побажаю тобі знову, хочу я кожен день бажати, а вранці ніжно наспівувати — люблю тебе, все в цьому світі для тебе!