Close

Гарні побажання жінці з добрим ранком у прозі

Завжди тільки гарні побажання доброго ранку для жінки на Vitannya.com. Побажання від наших кращих авторів – приємний спосіб порадувати жінку.

Багато всього відбувається в цьому житті. І іноді все відбувається зовсім не так, як би нам хотілося. І тоді настає пора, коли кожен перевіряється на міцність, чи зможе він вистояти в цей раз. Але, з настанням нового дня всі образи і погані спогади забуваються, і ти починаєш розуміти, що насправді все не так і погано. Кожен повинен розуміти, що в житті важливо бути самим собою, і прагнути до щасливого життя. Так що сьогодні я вирішив підвищити тобі трохи настрою, і сказати про те, що ти насправді мені так сильно дорога. Нехай же в цей раз тобі сподобатися все, і ти зможеш провести день кращим чином. Якщо хочеш, щоб у тебе все вийшло, просто продовжуй працювати над тобою, і прагнути до щасливого життя. А це насправді так сильно важливо і потрібно, що ж, час покаже.

З добрим ранком, кохана моя, сама прекрасна і чудова. Нехай цей день розпочнеться з чогось дивного для тебе, хай свіжий подих ранкового вітру розправить твої крила, хай твої очі сяють від щастя, як чисті крапельки роси на сонці.

Прокидайся, моя радість! Швидше бери підбадьорливий душ з ароматною піною щастя, чисть зуби усміхненою пастою, наноси радісний макіяж, надавай особливий смак сніданку дрібкою гумору і додавай в каву пару ложок гарного настрою. З добрим ранком, кохана!

Сонечко, граючи промінчиками з твоїм волоссям, ніжно будить тебе. Прокидайся, моя . улюблена соня, я знаю, що ти любиш поспати, але сьогодні такий чудовий ранок. Я бажаю тобі доброго ранку і гарного щасливого дня. Нехай удача неодмінно постукає у твої двері, нехай здійсняться всі твої заповітні мрії. Ти моя сама кохана, сама прекрасна принцеса. Я бажаю тобі величезного щастя, благополуччя, тепла. З нетерпінням чекаю зустрічі з тобою кожну хвилину. Ти для мене світло у віконці.

Пропищав будильник, це означає, що треба потягнутися і відкрити очі. Треба подивитися на цей світ і зрозуміти, що в ньому тобі все по плечу, що ти сьогодні можеш гори звернути! І я бажаю тобі завжди прокидатися в такому настрої і добиватися поставлених цілей!

Гарні побажання жінці з добрим ранком

Вже ранок стукає до тебе в віконце, ведучи за собою новий день, який обіцяє тобі приємні зустрічі та події. Вже пташки своїми піснями просять тебе прокинутися і співають про твою красу очнувшемуся від сну світу. І ти поспіши швидше подарувати світу свою шикарну посмішку, почавши день в гарному настрої.

Кохана! Нехай це кришталеве ранок обдарує тебе усмішкою, адже вона так прекрасна і осяє радістю світ навколо. Нехай чарівна сила натхнення наповнить озера творчості твоєї прекрасної душі, і чари мистецтва смарагдами щастя заблищить в твоїх оленячих очах.