Close

Гарні побажання жінці спокійної ночі у прозі

Завжди найгарніші побажання спокійної ночі для жінки тільки на Vitannya.com. Побажання від наших кращих авторів – приємний спосіб порадувати жінку.

Побажання Спокійної ночі: дівчині, хлопцю, чоловікові

Побажання жінці: доброго ранку, доброго дня

Моя подушка передає привіт твоїй подушці і запрошує зрушити, як можна ближче, щоб спати було затишно, приємно і солодко. Якщо ви з подушкою прийміть нашу пропозицію, прекрасний відпочинок і розслаблення гарантуємо. Добраніч, кохана, і не затягуй з відповіддю.

Ніч настільки чарівна і прекрасна. Я бажаю тобі насолоджуватися чудовим відпочинком, який обов’язково подарує достатньо енергії і сприятиме успішному проведенню насиченого дня. Бажаю тобі пізнати нічний відпочинок, який обов’язково повинен налаштуватися на позитивну хвилю. Завдяки можливості отримати достатньо енергії з’являється шанс подивитися на себе в дзеркало вранці і зізнатися самій собі: «Так, я красива і чарівна, а молодість просто виблискує». Бажаю, щоб саме таке диво сталося під впливом оксамитової ночі, яка стає подругою для кожної людини, що прагне подбати про свій стан здоров’я. Нехай у тебе буде достатньо енергії, необхідної для активної діяльності. Добраніч, моя улюблена жінка. Я, як твій вірний супутник, будуть оберігати твій дорогоцінний сон.

Добраніч, моя улюблена рибка, нехай тебе забирає в прекрасні сни темний океан ночі! А щоб ти не заблукала під ранок в своїх снах, я немов маячок буду висвітлювати тобі дорогу назад. Ти попливеш на світло і теплим сонячним промінчиком відразу потрапиш в ніжні мережі моїх обіймів.

Всю ніч подумки буду представляти, як я стою біля твоєї нічний колиски, тихо співаю красиву пісеньку, оберігаю твій міцний сон і гладжу тебе за волосся шовковистим. А ти солодко, солодко спиш.. добраніч, моя улюблена дівчинка!

В нічній темряві не втрать місячну доріжку, яка приведе тебе до мого палаючого серця.

Гарні побажання жінці спокійної ночі

Нехай все хороше залишиться з тобою, а погане йде разом з цим днем. Добраніч тобі і приємних сновидінь, барвистих фантазій і світлих мрій. Нехай ніч дозволить тобі заправитися новою енергією і постати перед новим днем оновленим і повним жаги до життя!

Нехай солодкий безтурботний сон розжене турботи минулого дня, миттєво і принадно овеяв тебе ніжною заспокійливої ласкою, ніби моєї трепетною любов’ю, і подарує запаморочливі бачення, яскраві і гарячі, як наші незвичайні почуття! Спокійної ночі!

Ось згущується ніч і таємничою гостею входить в будинку. Нехай буде вона безмежно добра до тебе, влаштує містечко для відпочинку, накриє покривалом млості, поставить ангелів, які будуть тихо наспівувати про нескінченне щастя і любов в твоїх чарівних снах.