Close

Гарні побажання дівчині гарного дня у прозі

Гарні побажання хорошого дня для дівчини тільки на Vitannya.com. Побажання від наших кращих авторів – приємний спосіб порадувати дівчину.

Побажання Гарного дня: хлопцеві, жінці, чоловікові

Побажання дівчині: доброго ранку, на добраніч

Доброго дня тобі, добрих новин і радісних подій. Нехай в цей день, так і в усі інші, доля потішить тебе і побалує, буде щедрою на приємні подарунки і несподівані милі сюрпризи. Нехай проблеми легко вирішуються, справи будуть успішними, душа посміхається, а серце невпинно радіє життю.

Бажаю Вам щасливого початку дня, нехай сьогодні все вдаватиметься і гармонійно складатися.

Запорука успішного дня — це твоя красива посмішка, моє золотко! Якщо ти будеш посміхатися, все, чого бажає душа твоя, виповниться в одну мить! Ти у мене велика розумниця, а тому я точно знаю, що все вдасться. Нехай моя любов додасть тобі впевненості в собі, адже це почуття здатне окриляти!

Моя радість, я тобі бажаю самого прекрасного і доброго дня. Нехай все у тебе вийде! Нехай успішно будуть досягнуті всі поставлені цілі, нехай цілий день у тебе буде високий ентузіазм і чудовий настрій, впевненість в собі і супутня у всьому удача. Люблю тебе.

Бажаю провести день, посміхаючись! Адже ти так прекрасна і мила, птиці починаю співати, бачачи як ти посміхаєшся їм, квіти розпускаються тобі у відповідь, а я просто тебе люблю і обожнюю твою посмішку! Прошу тебе дуже – посміхайся завжди!

Доброго дня тобі, кохана!

Гарні побажання дівчині гарного дня

Сонячні промені радують своїм сяйвом, але твоя усмішка надихає мене ще більше! Світ навколо чудовий і неповторний, а саме прекрасне і високе в ньому — це твої очі! Тому будь зараз і завжди веселою, не ховай від мене своїх дивовижних очей! Доброго дня, мила!

Якщо день починати з хороших і приємних емоцій, то тоді все буде йти як по маслу. Насправді, тобі для щастя потрібно не так багато — всього лише треба навчитися радіти дрібницям і не звертати уваги на те, що навколо багато негативних емоцій. Я хочу побажати тобі гарного дня, море позитивних емоцій, радісних миттєвостей, які дозволять тобі трохи розслабитися протягом робочого дня. Я дуже хочу, щоб ти не думала про те, що можуть бути проблеми, труднощі і неприємності, тому що вони не повинні заважати насолоджуватися кожним днем. Пам’ятай, що кожен день дає нам можливість багато чого змінити в своєму житті, багато чого переосмислити, дає нам час для розвитку. Я бажаю тобі проживати кожен день так, щоб отримувати максимальну кількість позитивних емоцій. Нехай цей день не стане винятком.

Приємних емоцій! Тепла! Нехай сьогоднішній день стане твоїм найкращим днем!