Close

Гарні побажання чоловікові спокійної ночі у прозі

Найгарніші побажання спокійної ночі для чоловіка тільки на Vitannya.com. Побажання від наших кращих авторів – приємний спосіб порадувати чоловіка.

Побажання Спокійної ночі: дівчині, хлопцю, жінці

Побажання чоловікові: доброго ранку, доброго дня

Найважливіше перед сном, це побажати тобі Спокійної ночі! Якщо я цього не зроблю, то не можу заснути. Тому лежу в ліжку, мрію про тебе і пишу це повідомлення. Зачиняй скоріше оченята, вранці буде смачний сніданок, хороші новини і відмінний настрій на весь день. Доброї ночі, коханий!

Ні одна подушка, жодна ліжко і ні одна ковдра не приносить мені стільки задоволення, скільки один твій ніжний поцілунок на ніч! Добраніч і солодких снів!

Мій любий і коханий я тобі бажаю спокійної ночі і добрих снів. Нехай нічний відпочинок наповнить тебе новими силами і натхненням душі, непереможною впевненістю і цілеспрямованістю. Бажаю тобі радісного ранку і насиченого щасливого дня.

Завжди думала, що казки – засіб заспокоїти або розвеселити малюків. Сьогодні зустріла тебе і повірила в «Попелюшку». Якщо я не зійшла з розуму – ми завтра посміхнемося один одному знову. Затишної ліжечка тобі, мій Принц.

Милий, спокійною і чарівної ночі тобі! Нехай місячне світло іскристими сніжинками ніжності оточує твій сон, створюючи неймовірної краси картину щастя, яка залишиться в твоєму чудовому серце!

Гарні побажання чоловікові спокійної ночі у прозі

Я бажаю тобі, щоб подушка пухнаста, забрала всі твої денні думки. Я бажаю тобі щасливих снів, як в дитинстві спокійних і добрих, де можливо ти літаєш або запускаєш кораблики в калюжах. Нехай всі проблеми і тривоги залишать тебе на ніч, набирайся сил і відпочивай, щоб завтра знову прокинутися бадьорим і готовим на будь-які подвиги. Спокійної ночі.

Сподіваюся я не втомила тебе своєю балаканиною, адже так не хотілося з тобою прощатися. Я хочу, щоб ти добре виспався і завтра відправився в бій з новими силами. Обожнюю тебе.

Добр і ніжної ночі тобі! Я буду поруч гуляти місячним світлом, насолоджуючись дотиками до повік. Я тихесенько спущуся до тебе вночі зіркою, щоб ледве відчутно поцілувати, мій коханий, не порушуючи твій сон!

Добраніч, любий. Ти у мене найкращий у Всесвіті. Я тебе обожнюю все і повністю. Я дуже рада, коли ти поруч. Ти очаровываешь мене з дня на день. Будь завжди зі мною. Хай присниться тобі щастя.

Ось і догоріли залишки дня, на землю зійшов сірий вечір. Нехай старий день понесе із собою всі тривожні думки і переживання. А ти, загорнувшись у ковдру, закрий очі і віддайся безтурботного сну. Нехай тобі неодмінно присниться щастя. Спокійної ночі.