Close

Гарні побажання чоловікові спокійної ночі у прозі

Найгарніші побажання спокійної ночі для чоловіка тільки на Vitannya.com. Побажання від наших кращих авторів – приємний спосіб порадувати чоловіка.

Побажання Спокійної ночі: дівчині, хлопцю, жінці

Побажання чоловікові: доброго ранку, доброго дня

Найважливіше перед сном, це побажати тобі Спокійної ночі! Якщо я цього не зроблю, то не можу заснути. Тому лежу в ліжку, мрію про тебе і пишу це повідомлення. Зачиняй скоріше оченята, вранці буде смачний сніданок, хороші новини і відмінний настрій на весь день. Доброї ночі, коханий!

Ні одна подушка, жодна ліжко і ні одна ковдра не приносить мені стільки задоволення, скільки один твій ніжний поцілунок на ніч! Добраніч і солодких снів!

Мій любий і коханий я тобі бажаю спокійної ночі і добрих снів. Нехай нічний відпочинок наповнить тебе новими силами і натхненням душі, непереможною впевненістю і цілеспрямованістю. Бажаю тобі радісного ранку і насиченого щасливого дня.

Завжди думала, що казки – засіб заспокоїти або розвеселити малюків. Сьогодні зустріла тебе і повірила в «Попелюшку». Якщо я не зійшла з розуму – ми завтра посміхнемося один одному знову. Затишної ліжечка тобі, мій Принц.

Милий, спокійною і чарівної ночі тобі! Нехай місячне світло іскристими сніжинками ніжності оточує твій сон, створюючи неймовірної краси картину щастя, яка залишиться в твоєму чудовому серце!

Гарні побажання чоловікові спокійної ночі у прозі

Я бажаю тобі, щоб подушка пухнаста, забрала всі твої денні думки. Я бажаю тобі щасливих снів, як в дитинстві спокійних і добрих, де можливо ти літаєш або запускаєш кораблики в калюжах. Нехай всі проблеми і тривоги залишать тебе на ніч, набирайся сил і відпочивай, щоб завтра знову прокинутися бадьорим і готовим на будь-які подвиги. Спокійної ночі.

Сподіваюся я не втомила тебе своєю балаканиною, адже так не хотілося з тобою прощатися. Я хочу, щоб ти добре виспався і завтра відправився в бій з новими силами. Обожнюю тебе.

Добр і ніжної ночі тобі! Я буду поруч гуляти місячним світлом, насолоджуючись дотиками до повік. Я тихесенько спущуся до тебе вночі зіркою, щоб ледве відчутно поцілувати, мій коханий, не порушуючи твій сон!

Добраніч, любий. Ти у мене найкращий у Всесвіті. Я тебе обожнюю все і повністю. Я дуже рада, коли ти поруч. Ти очаровываешь мене з дня на день. Будь завжди зі мною. Хай присниться тобі щастя.

Ось і догоріли залишки дня, на землю зійшов сірий вечір. Нехай старий день понесе із собою всі тривожні думки і переживання. А ти, загорнувшись у ковдру, закрий очі і віддайся безтурботного сну. Нехай тобі неодмінно присниться щастя. Спокійної ночі.

Мій милий, кохання всього мого життя! Нехай наступаюча ніч буде спокійною й доброю, а твій сон — найбезтурботнішим. Бажаю приємних і ніжних снів, нехай наша з тобою любов триває і у світі мрій!

Нехай буде тихою і спокійною ніч, нехай вона позбавить тебе від хвилювань і турбот дня, зніме втому і вкриє таємничої тишею, обіцяючи гармонію, спокій і відпочинок твоєї душі і тіла. Нехай присниться тобі мрія і прийдуть сили, щоб її втілити, нехай любов моя буде поруч у твоєму нічну подорож!

День поскакав на білому коні в минуле. А на зміну йому на чорному красивому коні прискакала цариця ніч. Вона обійшла всі свої володіння тиші, побажавши всім спокійного відпочинку. У тебе, коханий, сьогодні був напружений день, пора відпочивати. Я бажаю тобі доброї ночі. Нехай у гості до тебе прийде солодкий, хороший сон. Хай він дасть тобі нових сил на завтрашній день. Спокійної ночі мій дорогий, мій самий коханий чоловік на світі. Нехай моя любов оберігає тебе від усіх бід і неприємностей.

Я не можу зупинитися мріяти про тебе. Лежу в ліжку і уявляю, що б я зараз з тобою зробила будь ти поруч. Малюк, ніч в самоті здасться мені вічністю, але й розлука іноді корисна. З думками про нашу зустріч, я лягаю спати. Бажаю тобі чарівних снів і гарного пробудження! Люблю*

День зі своїми проблемами помчав безповоротно, і на зміну йому прийшла желтоглазая красуня ніч. Всі потроху затихає і готується до сну. Тільки веселі зірочки кокетливо підморгують красеню місяця. Прийшов час їх зоряного розваги. А всім людям час вкладатися спати, і не заважати зірок, гратися на нічному небі. Милий, я бажаю тобі спокійної, доброї ночі і самих ласкавих, солодких снів. Нехай Господь оберігає тебе, нехай твій нічний відпочинок ніщо не турбує.

Побажати чоловікові добраніч красиво у прозі

Перед сном люблю уявляти твою посмішку. У тебе їх чотири. Перша – нервова, коли ти хвилюєшся. Друга – весела, коли говориш з друзями. Третя – жорстка, коли злишся. Четверта – ніжна, коли дивишся на мене. Сподіваюся зараз на твоєму обличчі посмішка номер чотири.

Навіть найсильнішому, міцному і відважному чоловікові потрібен міцний і здоровий сон, щоб набратися нових сил, ідей і впевненості для звершення нових подвигів і підкорення нових вершин. Спокійної ночі і добрих снів, відмінного відпочинку та приємних відчуттів.

Єдиний, ти як яскрава зірочка в моєму житті висвітлюєш мені шлях своїм бездоганним сяйвом. І я хочу, щоб ти завжди яскраво світив для мене все життя. Я люблю тебе і бажаю самих казкових і приємних сновидінь.

Спокійної ночі. Хай місяць нічником освітлює кімнату, а зорі навівають приємні сни.

П’янкий туман бажання нехай наповнить твої сни — ніжним променем я буду світити тобі з глибини потаємних фантазій.