Close

Смішні привітання з днем народження у прозі

Шукаєш привітання з днем народження з гумором? Тоді ви за адресою. На сайті Vitannya.com велика колекція жартівливих і забавних побажань до дня народження. Твій іменинник оцінить!

Побажання з Днем Народження з гумором: загальні, в прозі, у віршах, своїми словами, жартівливі, веселі, жартівливі

Побажання: Топ 30 побажань, Топ найкращих привітань, Топ віршів

З днем народження! Бажаю, щоб ноги не запліталися, щоб попа сиділа на м’якому, щоб на вуха не падала локшина, щоб око не смикався, щоб руки не тремтіли, щоб душа була в раю, а серце любило до нестями. Загалом, нехай все в тебе буде в ажурі.

Насолоджуйся кожною хвилиною свого життя. Пий її обережно, маленькими ковтками, не розплескавши жодної дорогоцінної краплі. Милуйся природою, адже вона теж милується тобою. У тебе є все, що необхідно для щастя, і ти обов’язково досягнеш всього, що побажаєш. Вір в свої сили, в свою мрію! З Днем народження!

Хочу тобі сказати в твій день народження, що ти великий молодець. Пам’ятаєш, коли ти народився, ти був маленький, лисий, не вмів говорити і ходити. А тепер ти великий, красивий, вільно верзеш на будь-яку тему і навчився не тільки ходити, а навіть бігати. Бажаю, щоб будь-яка справа у житті тобі вдавалося так само легко!

З днем народження! Щастя, удачі, успішних починань і твердості характеру для того, щоб цей «черствий світ» не лякав тебе. Від дружного колективу бажаємо того, щоб завжди бути «своїм» у нашій галасливої і веселій компанії.

Нехай виконуються в твоє свято всі бажання: скромні і найсміливіші! І нехай всі вони залишать тільки приємні спогади про себе, щоб і через рік, в свій наступний День народження, не довелося червоніти, згадуючи про них!

Смішні привітання з днем народження у прозі для іменинників

Нехай твій душевний світ стане маяком щастя.. Нехай він, в холодному протязі людської байдужості, прокладе до тебе теплий фарватер щирої вдячності і чуйності всіх тих, хто тобі дорогий! Я вітаю тебе з днем народження!)

Бажаю нашому імениннику, щоб у нього кожен день боліло в іншому місці, оскільки, як стверджують досвідчені лікарі: даний здоров’я – це коли кожен день болить вже не там…

Бажаю тобі солодкого, шоколадного щастя, ванільного морозива і молочного коктейлю! Щоб ти в цьому житті міг досхочу скуштувати всього самого смачного і солодкого! З Днем народження!

З днем народження. І своє привітання я залишу як заклинання Гаррі Поттера: здоровиус бутикус, счастливиус кожен дениус, успехис прийдиниус, любиус, мечтаниус, веселиниус і чудиниус. Нехай поруч будуть вірні і хороші друзі, як Рон і Герміона, нехай міцним буде твоє здоров’я, як корінь мандрагори.