Close

Привітання з ювілеєм 45 років жінки у прозі

Оригінальні привітання з ювілеєм для жінки тільки на нашому сайті. Сучасні привітання від наших авторів – це кращий спосіб привітати іменинницю з днем народження.

Вітаю з ювілеєм, 45-річчям з віком і з квітучою молодістю душі. Бажаю окриляти себе надією і любов’ю, бажаю щиро вірити у диво і удачу, бажаю постійного оточення добрими друзями і турботливими рідними, бажаю неймовірну радість для душі і справжнього щастя для серця.

З ювілеєм Вас! 45 — всього лише цифра, Ви — все та ж молода і пустотлива дівчисько, що і 20 років тому. Бажаємо, щоб здоров’я не підводило, щоб очі горіли радістю, і кожен прожитий рік тільки підкреслював Вашу жіночу красу і чарівність.

Від усієї душі поспішаю привітати з 45-річчям. Нехай цей вік подарує море незабутніх і яскравих подій, добрих емоцій та радісних миттєвостей. Бажаю не втрачати бадьорості душі і тіла, дбайливо зберігати своє щастя і любов, успішно досягати поставлених цілей, щоб накрило Вас удачі і везіння величезною хвилею.

45 — серйозна цифра і разом з тим тільки початок повної життя, в яку ти радісно вступаєш. Спасибі тобі і твоїм батькам за те світло, що випромінюється тобою, красу і щастя, щедро роздаються тобою оточуючим. Бажаю тобі згадати і здійснити всі твої потаємні мрії і прагнення, які ще чомусь не збулися. Радий відзначати цей славний ювілей з тобою за одним столом, і висловлюю тобі свою сердечну подяку.

Вітаю з ювілеєм, з датою, коли пора ставати стиглої, смачною, солодкою ягідкою. Бажаю, щоб все навколо дивувалися твоєму шарму і чарівності, щоб близькі пишалися своїми успіхами і справами, щоб друзі та колеги щиро тебе поважали та цінували дружбу з тобою.

Привітання з ювілеєм 45 років жінки у прозі

Дорогий мій друже! Вітаю з ювілеєм! Це свято приходить до нас не так часто, тому й відзначати його треба так, щоб потім згадувати ще дуже довго. Натяк зрозумілий? Придумай що-небудь незвичайне – ти це вмієш. Чекаю багато-багато позитиву, а ти чекай багато-багато подарунків!

Час невблаганно тече вперед, несучи від нас все далі прожиті роки, але спогади про них завжди залишаються з тобою, як і вірні друзі, які, незважаючи на нас розділяють відстані, в душі завжди поруч. В твій ювілей ми дуже раді, що можемо привітати тебе особисто, ми раді всі разом зібратися за святковим столом, підняти келихи в твою честь і згадати юні роки. І ми всі бажаємо тобі незвичайного здоров’я, любові, щастя, прихильної долі та вічної молодості в душі!

Тобі, рідна, 55. Ми хочемо подякувати тебе за мудрість батьківських порад, за вміння всім завжди допомагати, за приклад матері й господині і за руки твої золоті. Нехай Господь пошле тобі благословення, нехай здоров’я й сил дарують всі Святі.