Close

Привітання з днем народження на ви своїми словами

Щиросердечні вітання з днем народження своїми словами ти знайдеш на сайті Vitannya.com. Щирі і сонячні побажання подарують заряд гарного настрою на день народження.

Побажання з Днем Народження своїми словами: загальні, в прозі, у віршах, зворушливі до сліз, душевні

Побажання: Топ 30 побажань, Топ найкращих привітань, Топ віршів

У день народження бажаю Вам ясності думок і легкості почуттів. Більше безтурботності і веселощів, яскравих відчуттів і душевної бадьорості. Нехай життєва енергія вирує в крові сильніше кожен день.

Не буду звертатися до осоружним побажанням. Все, що бажають у поштових листівках, у Вас вже є.

А побажаю ось що: щоб з собою жилося затишно, щоб Ви цінували істини прості, в нудьги і смутку не тонули, частіше бачились з друзями, не ремствували даремно, а всі проблеми вирішували з легкістю прекрасною!

Від усієї душі бажаємо щастя. міцного здоров’я, ще більших успіхів у Вашій нелегкій роботі, довгих років життя, благополуччя в родині і завжди гарного настрою.

Прийміть сердечні вітання з днем народження! Нехай практичний досвід, накопичена енергія будуть і надалі сприяти успішній роботі! Бажаємо багато ідей, сил і для їх реалізації!

Бажаю Вам безмежної гармонії в житті, виконання будь-якої і кожної Вашої мрії. Нехай над головою буде тільки безхмарне небо. Простого Вам жіночого щастя! І щоб горе і негода ніколи не зачепили Ваші ясні, світяться щастям очі.

Привітання з днем народження на ви своїми словами для іменинників

Вітаю з Днем Народження! Життя – це низка подій, подій добрих і світлих, і таких коли сумно. Бажаю, щоб по життю поруч були люди, готові подати руку і підставити надійне плече у будь-який момент! Цінуйте кожну прожиту хвилину, адже хвилин складається вічність!

З днем народження, від душі! По-перше, бажаю найголовнішого — це, звичайно ж, здоров’я, без нього не буде нічого, крім прикрості. По — друге, міцного фундаменту і заповітного місця в житті, де пахне теплом, ніжністю і затишком. По-третє, все приходить, але лише позитивного і доброго — матеріальної прибутку, гарної роботи, вірних друзів, міцного кохання і радісного настрою.

З днем народження! Бажаю, щоб ваші очі сяяли від щастя, на обличчі завжди була посмішка, вас оточували тільки хороші люди. А також бажаю удачі, творчих успіхів, сімейного благополуччя, вірних друзів. Кохайте і будьте коханими.

Вітаю з днем народження! Бажаю прекрасного життя, і нехай на кожному повороті завжди зустрічаються чудові події. Бажаю масу приводів для радості та міцного здоров’я! Нехай кожен ранок буде щасливим і сонячним.

Бажаю Вам сибірського здоров’я, жіночого щастя, любові рідних і близьких, завжди відчувати себе важливою і потрібною.